Зал для прощання

Зал для прощання

Ритуальний зал для прощання з помершим

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Зал для прощання

Безкоштовно

консультуємо

Зал для прощання

Знижка 10%

через сайт

Зал для прощання

20 років

досвіду

Зал для прощання

Наші послуги

Зал для прощання

Організація похорону

Зал для прощання

Кремація

Зал для прощання

Катафальний транспорт

Зал для прощання

Поминальне кафе

Далеко не всі родичі хочуть мати тіло померлого у своєму будинку і приймати людей, які прийшли попрощатися. Подібне практикується у багатьох містах та селах України, тоді як у великих містах, таких як Київ, перевага надається спеціальним ритуальним залам для прощання з покійною людиною. Такі приміщення мають максимально продуманий інтер’єр, дозволяють вмістити необхідну кількість людей, поставити живі квіти та вінки, а також завісити вікна та стіни.

Яким має бути зал для прощання?

Фахівці ритуального агентства Ритуал 24 пропонують спеціалізовані послуги, які значно полегшують процес прощання з близькою людиною. До списку послуг входить оренда вищезгаданого залу в деяких моргах Києва. У самому приміщенні можна буде побачити:

 • фотопортрет покійного, який обрали родичі;
 • особливий постамент, створений спеціально для комфортного встановлення труни;
 • лампадки та воскові свічки, а також додаткові аксесуари/прикраси;
 • необхідні меблі, що включає лавки та дивани;
 • різноманітні штучні та живі букети, вінки та жалобні кошики;
 • додаткову ширму або огорожі.

Орендувати зал можна на певний час, який обумовлюється родичами та ідеально підходить для всіх сторін. Якщо людина померла під час свят, відспівування є обов’язковою процедурою. Більше того, наш спеціаліст може запропонувати послуги із захоронення або кремації за прийнятними цінами.

Прийнявши рішення про співпрацю з Ритуал 24, родичам померлого не доведеться хвилюватися про будь-що. Труна на постаменті буде розташована таким чином, щоб усі, хто прийшов, могли без проблем підійти і попрощатися з покійним. Більше того, якщо у родича виникнуть будь-які додаткові побажання, ритуальні агенти зроблять все можливе, щоб втілити їх у реальність. Важливо, що, незважаючи на трагічність ситуації, зал прощання не матиме гнітючого інтер’єру. Створюється саме та обстановка, яка дозволить згадати найсвітліші моменти в житті покійного та попрощатися з ним зі світом.

Незалежно від пори року у залі завжди буде комфортна для гостей температура. Більше того, скориставшись послугами ритуального агента, родичі зможуть передати турботи про організацію похорону, поминальні обіди, оренду катафального транспорту та кремацію спеціалізованим людям, які мають все необхідне для швидкого вирішення проблем.

Плюси кооперації

Співпраця з компанією Ритуал 24 дійсно дуже вигідна, оскільки:

 • чимала увага приділяється надійності та дотримання певних правил, що сприяє зниженню ймовірності надмірних фінансових витрат;
 • надається всебічний супровід, що включає як консультації, так і вирішення організаційних моментів. У разі потреби менеджери допоможуть вибрати необхідну похоронну атрибутику, продумати програму та всі ритуальні моменти, які відповідають побажанням родичів та особливостям релігії;
 • поставлені завдання виконуються максимально швидко та якісно, ​​оскільки сама компанія працює з усіма цвинтарями та моргами Києва;
 • особлива увага приділяється толерантності до різних релігійних напрямків та традицій;
 • послуги надаються цілодобово, тому кожна людина може зв’язатися з агентами у будь-який час та отримати безкоштовну консультацію.

Співробітники організації зроблять усе можливе, щоб знизити моральний тиск і позбавити засмучених близьких від часу на турботу про побутові проблеми, що стосуються похорону. Що має емоційного потрясіння цілком достатньо і Ритуал 24 це чудово розуміє.

Ритуал 24