Труни зі склом

Труни зі склом

Продаж домовин зі скляною кришкою

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Труни зі склом

Безкоштовно

консультуємо

Труни зі склом

Знижка 10%

через сайт

Труни зі склом

20 років

досвіду

Труни зі склом

Наші послуги

Труни зі склом

Організація похорону

Труни зі склом

Кремація

Труни зі склом

Катафальний транспорт

Труни зі склом

Поминальне кафе

Пандемія коронавірусу торкнулася практично кожного мешканця України. Хтось перехворів сам, іншим довелося лікувати хворих родичів, а є ті, хто має страшний вірус забрав найдорожче — близьких людей.

Covid-19 торкнувся всіх сфер життя людини, включаючи ритуальну. Щоб уникнути поширення інфекції, людей, що померли від коронавірусу, прийнято ховати в закритих трунах, через що друзі та рідні не можуть як слід попрощатися з покійним, що порушує всі закони сучасного суспільства і навіть релігії.

Труна обов’язково має бути герметичною, щоб не було спокуси її відкрити. Проте нові проблеми потребують сучасних рішень. Одним із таких є труни зі скляною кришкою, які пропонуються у нашому похоронному бюро.

Особливості труни для померлих від COVID-19

Головна особливість труни зі скляною кришкою, призначеного для померлих від коронавірусу – повна герметичність, що виключає контакт із тілом покійного. Такі конструкції були розроблені для дотримання заходів санітарно-епідеміологічної безпеки, рекомендованої ВООЗ. При цьому можна безпечно попрощатися з померлим відповідно до всіх похоронних традицій України.

По суті, це звичайні труни, виконані з масиву дерева, тільки основна кришка виробу додатково оснащується проміжною вставкою з оргскла. Завдяки герметичним з’єднанням між труною та скляною кришкою запобігається найменша загроза зараження небезпечною хворобою, а родичі можуть бачити обличчя покійного протягом усієї церемонії відспівування, прощання та похорону.

Плюси труни зі скляною кришкою

Звичайно, поцілувати померлого в лоба родичі не зможуть, але, на відміну від повністю закритої труни, близькі та друзі мають змогу належним чином попрощатися із померлим. Цей обряд є важливою частиною церемонії прощання, яка полегшує скорботу та страждання близьких. І саме через скляну кришку це можливо навіть під час поширення коронавірусу.

Також у труни зі скляною кришкою є інша перевага: він дає гостям почуття психологічної захищеності. Нерідко коронавірус протікає дуже важко, тому ті, хто перехворів, часто бояться, що можуть заразитися повторно. Завдяки герметичній кришці труни, зробленої зі скла, цього можна не побоюватися.

Крім цього виділяється і естетична сторона: труна, виконана з полірованого дерева, відмінно поєднується зі скляною вставкою і набуває витонченого вигляду.

Як замовити труну зі склом

У нашому похоронному бюро ви можете вибрати красиві, надійні, якісні та максимально безпечні труни зі скляною кришкою, в яких можна поховати близьку вам людину, яка померла від covid-19. Ми гарантуємо герметичність конструкції, завдяки чому ви можете попрощатися з померлим за всіма канонами та традиціями.

Також ми можемо реалізувати будь-які індивідуальні проекти у найкоротші терміни. У нас ви можете замовити як готові типові зразки, так і ексклюзивні труни з вишуканим дизайном. Вартість такої труни залежить від обраного матеріалу виготовлення, а також від розміру скляної вставки. Чим вона більша, тим вище ціна виробу.

Наші співробітники зроблять все можливе, щоб ви змогли поховати близьку людину гідно, з можливістю побачити її обличчя в останній раз і назавжди залишити її вигляд у пам’яті. При цьому ви можете бути впевнені в безпеці проведення похорону, оскільки це і є головною умовою організації церемонії під час пандемії коронавірусу.

Також у нас ви можете купити необхідні аксесуари для прикраси труни та скористатись повним спектром послуг з організації похорону у Києві.

Ритуал 24