Послуги моргу

Послуги моргу

Збереження тіла покійного у морзі

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Послуги моргу

Безкоштовно

консультуємо

Послуги моргу

Знижка 10%

через сайт

Послуги моргу

20 років

досвіду

Послуги моргу

Наші послуги

Послуги моргу

Організація похорону

Послуги моргу

Кремація

Послуги моргу

Катафальний транспорт

Послуги моргу

Поминальне кафе

Після смерті близької людини приходить усвідомлення того, що сталося. У результаті родичів та друзів накриває неймовірна хвиля емоцій. У такому стані досить складно стежити за всіма особливостями проведення процесії похорону, тому рекомендується скористатися послугами спеціалізованого траурного бюро Ритуал 24. У людей елементарно немає сил і бажання розбиратися в традиціях та підбирати необхідні аксесуари, а щоб не додавати клопоту іншим родичам чи друзям і не перекладати відповідальність на них, співробітники салону самостійно займуться всіма справами.

Послуги моргу

Перевезення тіла до моргу

Мається на увазі оренда спеціального транспорту, що здійснює ритуальне перевезення Києвом. Прийнявши рішення про співпрацю з Ритуал 24, родичі померлого можуть не переживати з приводу перевезення на різні локації, адже тіло потрібно буде транспортувати до жалобної зали, цвинтаря чи інших територій.

Зберігання тіла

Найчастіше померлий знаходиться певний період часу в морзі в холодильній камері, причому у разі виникнення несподіваних обставин він може значно продовжитися. Агенти ритуального салону подбають про знаходження тіла в морзі, а також вирішення всіх бюрократичних моментів.

Бальзамування

Іноді виникає необхідність зберегти тіло в практично і первісному стані, тому без формалінової дезодорації не обійтись. Фахівці своєї справи проведуть усі необхідні маніпуляції, щоб позбутися поширення гниття та появи неприємних запахів.

Візуальна естетика

Нерідко багато родичів просять завдати косметики або гриму на померлого, надавши йому гідного вигляду. Завдяки подібній особливості можна не переживати з приводу похорону у відкритій труні, адже людина виглядатиме практично як жива.

Повноцінна підготовка до похорону

Тіло впорядкують, омиють, одягнуть у підібраний одяг, а також подбають про зачіску та макіяж. Варто зазначити, що для переодягання використовується той одяг, який надається родичами, але якщо такого немає, співробітники Ритуал 24 надають спеціалізовані вбрання на вибір.

Похорон чи кремація

Залежно від обраного варіанту працівники ритуального бюро проведуть процесію згідно з усіма правилами. Віддаючи перевагу класичному похованню в землю, менеджери домовляться з представниками цвинтаря в Києві та обов’язково обговорять усі моменти з родичами. Кремація дозволяє родичам отримати урну з порохом для подальшого поховання.

Після перебування тіла у морзі

Крім повного спектру необхідних послуг, у компанії завжди є труни різних розмірів і стилів, спеціальні похоронні комплекти, вінки зі штучних і натуральних кольорів, а також інші атрибути. Можлива також оренда катафалка та надання похоронної бригади у кількості 4-6 осіб. Звернутися до менеджерів за допомогою можна незалежно від часу, оскільки менеджери готові надати необхідну допомогу та підтримку у будь-який час дня та ночі. Консультації надаються абсолютно безкоштовно.

Важливо: ставши свідками смерті близької людини, родичам або друзям необхідно в першу чергу викликати швидку допомогу, підготувати необхідну документацію, а також звернутися до агентства Ритуал 24. Бюро пропонує 10% знижку при оформленні послуг через сайт, а також має понад 20 років досвіду. Завдяки активній співпраці з київськими жалобними установами організація надає найкращі умови зберігання тіла в морзі за прийнятним цінами.

Ритуал 24