Оренда катафалку

Оренда катафалку

Послуги ритуального катафалку

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Оренда катафалку

Безкоштовно

консультуємо

Оренда катафалку

Знижка 10%

через сайт

Оренда катафалку

20 років

досвіду

Оренда катафалку

Наші послуги

Оренда катафалку

Організація похорону

Оренда катафалку

Кремація

Оренда катафалку

Катафальний транспорт

Оренда катафалку

Поминальне кафе

Замовлення катафалка

Щоб доставити тіло померлої людини до кладовища або крематорію необхідний спеціальний транспорт – катафалк. Це ритуальна машина, яка відрізняється від інших видів транспорту не тільки зовнішнім, а й внутрішнім оформленням.

Кузов катафалка забарвлений в чорний колір, може мати на кузові різні зображення і написи, які будуть вказувати на траурну подію. Салон обладнаний спеціальною платформою для труни, а супроводжуючі їдуть в іншому автомобілі або спеціальному траурному автобусі.

Навіщо потрібен катафалк?

Завдяки оренді комфортабельного ритуального транспорту на похорон можна:

Тіло померлої людини виділяє неприємний запах і токсини, тому після кожного виїзду салон автомобіля ретельно миється і дезінфікується. Ми дбаємо не тільки про чистоту транспортних засобів, а й про безпеку всіх супроводжуючих.

Послуги катафалка

У нашій компанії ви можете замовити послуги катафальних перевезень на похорон не тільки по території міста. Ми здійснюємо поїздки по всій території України і в країни ближнього зарубіжжя. Наш автопарк включає комфортабельні і сучасні катафалки, які відповідають правилам техніки безпеки перевезень, мають всі необхідні стандарти і санітарні норми.

Всі автомобілі мають просторий салон, платформу для труни, завдяки якій можна безпечно перевезти тіло померлого на будь-які відстані. Деякі катафалки мають пристосування для кріплення трун, а також спеціальні місця для супроводжуючих.

У нас ви можете за оптимальною ціною замовити катафалк для транспортування на кладовищі, відповідний вашим вимогам і за доступною ціною. У нашому автопарку представлені як елітні іномарки, так і ритуальні автомобілі економ-класу, салони яких вміщають труни будь-яких розмірів.

Катафальні перевезення в Києві

Наші акуратні водії вчасно доставлять тіло близької вам людини на похорон або в крематорій. При необхідності можливі послуги перевезення для перепоховання родичів. В цьому випадку ми організуємо перевезення з інших країн до Києва і інші міста України.

Вартість оренди катафалка – оптимальна, розраховується індивідуально, в залежності від часу транспортування і очікування, заявленого маршруту, кількості посадкових місць, додаткових заїздів і загального кілометражу. Подача транспорту здійснюється в будь-який час дня і ночі без вихідних і свят. Працюємо з усіма моргами міста.

При оформленні замовлення ми враховуємо всі побажання замовника: кількість посадочних місць, колір катафалка, щоб ви змогли гідно проводити покійного в останню путь.

Ритуал 24