Ритуальний автобус на похорони

Ритуальний автобус на похорони

Автобус на похорони

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Ритуальний автобус на похорони

Безкоштовно

консультуємо

Ритуальний автобус на похорони

Знижка 10%

через сайт

Ритуальний автобус на похорони

20 років

досвіду

Ритуальний автобус на похорони

Наші послуги

Ритуальний автобус на похорони

Організація похорону

Ритуальний автобус на похорони

Кремація

Ритуальний автобус на похорони

Катафальний транспорт

Ритуальний автобус на похорони

Поминальне кафе

Ритуальний автобус — це спеціалізований транспорт, який необхідний для перевезення труни з тілом померлої людини, пересування рідних та гостей на траурній церемонії до місця кремації або поховання, кафе, де проходитиме поминальний обід, а також транспортування супутнього приладдя.

Чому не можна орендувати звичайний автобус

У ритуальних автобусах перевозиться тіло покійного. Саме такий вид транспорту найчастіше замовляють родичі померлого, тому що замовлення окремого катафалка коштує досить дорого і не у всіх сімей на це вистачає коштів.

Для перевезення труни з тілом слід використовувати лише спеціальний транспорт, який відповідає певним нормам. Салон автобуса має бути оснащений спеціальними елементами та обладнанням. Це необхідно для того, щоб забезпечити безпеку та комфорт пасажирів, а також створити прийнятні умови для перевезення труни з померлим. Звичайні автобуси не можуть вирішити поставлені завдання.

Більше того, якщо перевозити труну та людей у неналежних умовах, є ризик виникнення ризиків та небезпек для всіх учасників дорожнього руху.

Вимоги до ритуальних автобусів

Ритуальні автобуси повинні мати особливі вимоги.

Зовнішній вигляд

Наше ритуальне бюро має у своєму розпорядженні великий вибір ритуального транспорту різних моделей і зовнішнього вигляду. Ви можете замовити у нас великий мікроавтобус, класичний автобус чи вантажопасажирську техніку. Найчастіше зовнішнє та внутрішнє оздоблення транспорту виконане у стриманому та спокійному дизайні, що відповідає заходу. Є також моделі, виконані в ретро та інших стилях, які наголошують на статусі покійного.

Пасажиромісткість

Часто цвинтар розташований за межею міста, тому у родичів виникають проблеми з тим, як доставити до місця поховання всіх запрошених. У нас є автопарк з фургонами та автобусами на різну кількість місць: від 3 до 44. Також є моделі, в салоні яких крім сидінь може одразу розташовуватись труна з тілом.

Ритуальні автобуси виконують певні практичні функції. При цьому ви можете скласти графік і розташування маршруту, відштовхуючись від потреб.

Зручність та комфорт

Найчастіше як ритуальний автобус виступають транспортні засоби малого класу і не великим салоном. Вони рухаються завжди плавно, щоб було дотримано атмосфери заходу.

Багато виробників намагаються максимально продуктивно використовувати внутрішній простір, що підвищує рівень комфорту. Це можуть бути підсклянники, наявність телевізора, де можуть бути записи про життя померлого, оснащення кондиціонером та іншими можливостями. Щодо матеріалів, родичі можуть вибрати скромніший або респектабельний салон, від чого залежатиме ціна послуги.

Комплектація ритуального автобуса

Прощальний кортеж нерідко виконується із салоном, де розміщується лише труна з тілом. У цьому випадку ритуальні автобуси оснащуються спеціальною висувною панеллю для легкого вивантаження труни та постаментом для зручного розташування. Підлога покрита протиковзним матеріалом (фанерою, ковроліном, сталевими металевими листами з рельєфною поверхнею). Також автобус оснащується:

  • механізмами для кріплення вінків, квітів та інших аксесуарів;
  • адаптованою підвіскою, яка мінімізує вібрації, тряску, коливання труни з тілом під час руху транспорту;
  • бактерицидною лампою;
  • ізоляцією від тепла та шуму.

Салон автобуса, як правило, відділений від водійської кабіни суцільною перегородкою, яка додатково оснащена кватиркою або віконцем. Як освітлення використовується кілька джерел (верхнє та підлогове).

У кузові немає багажника та задніх вікон, оскільки автобус орієнтований виключно на виконання ритуальних послуг. Бічні стекла – у тонуванні або зі шторками.

Оренда автобуса на похорон

Наша похоронна компанія пропонує ритуальні автобуси та машини для перевезення пасажирів та труни з тілом померлої людини в Києві. Наші менеджери допоможуть підібрати вид транспорту, залежно від запрошених гостей та вашого бюджету. Вартість оренди залежить від обраного транспортного засобу та тривалості маршруту (до будинку загиблого, зали прощання, місця поховання, кафе). Наші переваги:

  • Наявність власного автопарку із широким модельним рядом автомобілів та автобусів для перевезення будь-якої кількості пасажирів.
  • Кваліфіковані та надійні водії, які мають великий стаж водіння.
  • Прийнятні ціни на оренду автобусів.
  • Наявність дозвільної документації, що дозволяє проїхати на будь-який цвинтар.

З нашою допомогою ви можете з гідністю попрощатися з близькою вам людиною після її смерті.

Ритуал 24