Урни для праху

Урни для праху

Продаж урн для праху після кремації

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Урни для праху

Безкоштовно

консультуємо

Урни для праху

Знижка 10%

через сайт

Урни для праху

20 років

досвіду

Урни для праху

Наші послуги

Урни для праху

Організація похорону

Урни для праху

Кремація

Урни для праху

Катафальний транспорт

Урни для праху

Поминальне кафе

Все більше жителів України вважає за краще кремувати своїх померлих родичів замість традиційного поховання в землю. При цьому обов’язково потрібно купувати спеціальну урну, в якій зберігатиметься прах кремованого. Сучасні урни складаються з двох частин – самої вази та спеціальної капсули, виконаної з металу або кераміки, в яку засипається прах. Урни виконуються з різних матеріалів, залежно від того, як саме вони зберігатимуться.

Види урн для праху

На вибір сім’ям покійних пропонується великий асортимент ємностей для зберігання праху. Одні легко відкриваються, інші герметичні, за рахунок чого виключено випадкове відкриття. Завдяки герметизації капсули залишки покійної людини можуть зберігатися протягом тривалого періоду.

Герметичні вироби часто замовляються в тому випадку, якщо родичі хочуть закопати їх у землю. Урни, що легко відкриваються, купуються для того, щоб згодом розвіяти попіл повітрям.

Матеріал виготовлення урн

Для похоронних скриньок застосовуються різні матеріали: камінь, пластик, деревина і навіть метал. Найбільш дорогими та оригінальними вважаються вироби з фарфору або кераміки. Завдяки великій різноманітності кольорів та форм, родичі можуть вибрати урну, що підходить за статтю, віком померлого. У продажу є вази з позолоченим покриттям, ручним розписом, а також ексклюзивні моделі, що не мають аналогів. Ціна на такі вироби вища, ніж стандартні моделі.

Спосіб зберігання

Урни для праху розрізняються також методом зберігання:

  • Які поміщаються в землю, наприклад, на цвинтарі в могилу рідної людини, на ділянці біля будинку, в саду або в іншому місці. Як правило, для цього підбираються урни, що розкладаються в землі (біорозкладаються). Це безпечні для ґрунту вироби. Для виготовлення використовується натуральна сировина: деревина, кора, крохмаль. Термін розкладання – від 5 до 10 років.
  • Для зберігання в колумбарії крематорію. Для цього використовуються довговічні та красиві урни. Виробляються зі скла, кераміки, каменю та порцеляни.
  • Для домашнього зберігання. Це можуть урни з гравіюванням, ручним розписом, гарними зображеннями. Також популярністю користуються ексклюзивні декоративні скриньки, в які вкладається пакетик або капсула з попелом.
  • Для розвіювання праху можна підібрати урни, що мають вигляд чаші з спеціальним механізмом.

Крім цього в нашому каталозі є вироби, що містять прах у собі, наприклад, в кулонах, кільцях та інших прикрасах, які герметично запаюються.

Розміри похоронних урн

Під час кремування та обробки праху померлого використовується спеціальна пластмасова капсула. Після заповнення останками кремованого поміщають її в урну, яка повинна мати об’єм не менше 3 літрів. Якщо ви замовляєте урну нестандартного розміру та форми, в ній, як правило, міститься не весь прах. Залишки ховаються окремо або розвіюються.

Варіанти оформлення

Більшість урн для зберігання праху розписують різні релігійні символи. При замовленні індивідуальної скриньки можуть наносити зображення будь-яких речей, пов’язаних з хобі, професією.

Традиційні форми урн – у вигляді куба, чаші, вази. Вони часто покриваються накладними символами (трояндами, хрестами, ангелами, квітами, птахами). Виготовляються з каменю, металу, латуні чи пластику.

У нашій ритуальній агенції ви можете придбати керамічні, кам’яні, пластикові та інші урни для зберігання праху. Крім цього, є можливість замовити урни з індивідуальним дизайном, які виконуються українськими майстрами вручну. Такі моделі представлені в штучному екземплярі. Наші співробітники враховують усі побажання та можливості клієнта.

Ритуал 24