Місце в колумбарії

Місце в колумбарії

Місця в колумбарії Байкового цвинтаря

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Місце в колумбарії

Безкоштовно

консультуємо

Місце в колумбарії

Знижка 10%

через сайт

Місце в колумбарії

20 років

досвіду

Місце в колумбарії

Наші послуги

Місце в колумбарії

Організація похорону

Місце в колумбарії

Кремація

Місце в колумбарії

Катафальний транспорт

Місце в колумбарії

Поминальне кафе

Зараз із місцями на цвинтарях Києва велика проблема, тому багато хто віддає перевагу класичному похованню — кремації. Цей метод поховання вже давно користується популярністю серед жителів мегаполісів. Це спалення людського тіла у спеціальному крематорії, після чого прах збирають у похоронну урну та передають близьким. Вона може також зберігатися вдома або у сховищі колумбарію. Є й ті, хто розвіює порох над будь-якими місцями померлого.

Однак, якщо місце для поховання на цвинтарі має видаватися безкоштовно, у колумбарії воно купується. Вартість при цьому залежить від розташування ділянки та оформлення документів.

Проведення кремації у Києві

Відповідно до законодавства України людину не ховають безпосередньо у день її смерті. Похорон виконується лише наступні дні. Якщо людину вбили, кремування можливе після дозволу прокуратури.

Кремація займає трохи часу, що залежить від наявності додаткових послуг, які замовляються сім’єю померлого (прощання, відспівування тощо). Щоб гості змогли вшанувати пам’ять померлого, орендується спеціальна зала у крематорії.

Тіло спалюється в печі при температурі горіння майже 1100 градусів Цельсія. Воно повністю згоряє протягом 2 годин. Після спалення прах, що залишився від покійного, поміщається в скриньку, вибрану та оплачену родичами. Їм належить вирішити, що вони робитимуть далі — зберігати попіл у землі, вдома чи спеціальному колумбарії.

Переваги кремації

 • З медичної точки зору кремація — чудовий спосіб уникнути спалахів небезпечних захворювань, оскільки на традиційних цвинтарях нерідко порушуються вимоги до утримання могил.
 • Труни та людські останки занадто довго розкладаються в землі, а при похованні урни з прахом такої проблеми немає. Багато виробників випускають біорозкладні урни, які не завдають шкоди екосистемі.
 • Кремація – хороший метод раціонально використовувати вільні території, оскільки часто немає можливості розширювати межі цвинтарів.
 • Деякі люди є супротивниками процесів розкладання, що відбуваються у тілі.
 • Не слід чекати встановленого санітарного терміну, щоб поховати тіло людини у спорідненій могилі.
 • Зараз багато родичів віддають перевагу скромному похорону, оскільки траурні церемонії коштують досить дорого. Кремація у цьому плані дешевша.

Де проводиться кремація у Києві

У 1975 році в Києві почав функціонувати один єдиний крематорій, розташований на Байковому цвинтарі – одному з найстаріших місць поховання міста.

Якщо людина хоче провести кремацію родича, у неї одразу виникає питання, де і як саме можна зберігати поховальну урну. Найбільш вигідний варіант – купити місце в колумбарії Києва.

Зараз ціна одного місця у колумбарії – від 8,5 тисяч грн. На вартість впливають такі фактори:

 • Розмір та місце розташування ділянок. Кожен може сам підібрати найоптимальнішу ділянку, а наші спеціалісти самі займуться оформленням усіх необхідних документів.
 • Тип меморіалу, який може бути одинарним, подвійним та навіть сімейним.
 • Матеріал виготовлення пам’ятника та наявність декоративних елементів.
 • Наявність гравіювання на пам’ятнику, вид покриття.
 • Замовлення додаткових послуг, наприклад ландшафтного дизайну, скульптур та інших.

Які пропонуються місця в колумбарії

Зараз для продажу доступні як стандартні подвійні, так і одинарні осередки, в які урни встановлюються вертикально. Коштує оформлення під ключ — від 8,5 тисячі гривень. В наявності:

 • місця, розташовані на схилах;
 • ділянки, де можливе сімейне поховання;
 • рівні ділянки, де часто оформляють надгробки на кілька урн;
 • яруси колумбарію на кілька ваз;
 • елітні місця біля церкви;
 • відокремлені ділянки з можливістю встановлення склепу.

Також зараз можливе придбання ділянок на новій території. Це десятий колумбарій, розташований поблизу церкви (від в’їзду пара хвилин пішки). Поруч знаходиться асфальтована дорога із зручним під’їздом. Дані місця вважаються одними з найкращих.

Співробітники колумбарію пропонують також здвоєні ділянки, облагороджені квітником (можна поставити пам’ятник). При цьому майданчик облицьовується гранітною плиткою. У кожному ряду налічується по 7 склепів, у яких також можна вибрати місцезнаходження. Дана пропозиція – ексклюзивна, тому кількість ділянок обмежена.

Крім того, у продаж надійшли місця біля церкви колумбарію. Для родичів загиблого пропонується склеп на 2-12 урн, виготовлений з мармуру. Через наше ритуальне агентство ви можете не тільки підібрати найбільш зручну ділянку, але й отримати повний пакет документів для його оформлення та облагородження території.

Як зберігаються урни

У колумбарії можливо кілька способів зберігання похоронних скриньок:

 1. Вони замуровуються у ніші, розташовані у стінах колумбарію. Зверху їх закривають табличкою, виконаною з граніту, на якій вказується інформація про покійного.
 2. На ділянках різних розмірів (від 24х24 до 70х80 см) призначених для одиночного поховання. Урна розташовується під землею.
 3. На ділянках, які здвоєні між собою. Такі майданчики бувають подвійними, потрійними та навіть для більшої кількості урн (від 60х90 до 90х90 сантиметрів). Можливе підземно-надземне зберігання похоронних ємностей в індивідуальних склепах.

Відвідувати колумбарій можна будь-коли. Сам крематорій працює у будні дні: з понеділка по четвер з 9 до 17 години, у п’ятницю — з 9 до 16 години, у суботу-неділю з 9 до 17 години. Обідня перерва з 13 до 14 години.

Які документи потрібні для кремації

Для організації кремації у київському крематорії потрібен такий самий пакет документів, як і для оформлення традиційного похорону. Він включає:

 • свідоцтво про смерть;
 • довідка про причину смерті;
 • дозвіл прокуратури, якщо тіло забирали на судову експертизу.

Свідоцтво про смерть видається у поліклініці у тому випадку, якщо після загибелі людини пройшло не більше 2 тижнів. У решті випадків такий документ виходить у морзі після розтину.

Ритуал 24