Носії труни

Носії труни

Бригада носіїв труни на похорони

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Носії труни

Безкоштовно

консультуємо

Носії труни

Знижка 10%

через сайт

Носії труни

20 років

досвіду

Носії труни

Наші послуги

Носії труни

Організація похорону

Носії труни

Кремація

Носії труни

Катафальний транспорт

Носії труни

Поминальне кафе

Родичі померлого далеко не завжди можуть подбати про всі похоронні важливі моменти. Щоб позбавити себе зайвих турбот і усвідомити те, що сталося, рекомендується звернутися до спеціалізованого ритуального бюро Ритуал 24. Спеціальні агенти подбають про всі моменти і приділяють особливу увагу перенесенню труни з покійним. Досить часто під час похорону складно знайти кількох міцних чоловіків, які б підходили для цієї справи, тому виникає затримка всієї процесії і родичі починають швидко шукати відповідних людей, отримуючи додатковий стрес та витрачаючи нервові клітини. Команда Ритуал 24 подбає про те, щоб бригада носіїв була на місці та якісно виконала свої прямі обов’язки.

Чому родичі не можуть бути носіями?

У багатьох релігіях світу забороняється, щоб родичі переносили труну покійного. Якщо відштовхуватися від деяких вірувань, то подібний процес може стати поганою прикметою, має містичний символізм, також інші не особливо сприятливі моменти. Незважаючи на це, у православній вірі немає жодних конкретних згадок про заборону. Тим не менш, не прийнято, щоб подібну процедуру проводили близькі, оскільки нерідко вони подаються значної емоційної пригніченості і можуть упустити труну через гнітючий стан.

Деякі родичі справляються зі станом скорботи через заспокійливі препарати, які також негативно впливають на фізичний стан. Люди вважають, що як вантажники можуть виступити і копачі або інші працівники кладовища. Справа в тому, що це досить поширена помилка, оскільки будь-якої впевненості в тому, що вони будуть вільні і зможуть виконати покладені на них зобов’язання, немає. Більше того, знайдені носії можуть не мати необхідної фізичної форми або зловживати алкоголем. Варто зазначити, що неохайний зовнішній вигляд копачів не надто відповідатиме жалобній атмосфері і може негативно вплинути на урочистість церемонії.

Переваги вибору спеціальних людей

  • Вантажники підготовлені до виконання такої роботи, вони ознайомлені з традиціями та правилами, культурною та релігійною специфікою, а також з іншими моментами поховання;
  • Представлена ​​похоронна бригада нерідко складається з 6 або 4 чоловіків, які мають чималий досвід у цій справі та знають, як грамотно та безпечно тримати труну;
  • Усі підібрані чоловіки мають практично однакове зростання, тому правильно нестимуть труну;
  • Працівники завжди тверезі, мають охайний зовнішній вигляд і мають достатній рівень фізичної розвиненості;
  • Вантажники не ставитимуть зайвих питань і якісно виконають свою частину роботи.

Звернувшись до агентів похоронного бюро Ритуал 24, рідні покійного можуть не перейматися будь-якими моментами і спокійно попрощатися з покійним. Крім носіїв, компанія пропонує повний спектр ритуальних послуг, які можуть знадобитися в такій тяжкій ситуації. Звернутися до фахівців можна у будь-який час доби, причому фахівці не лише нададуть бажані послуги, а й повноцінно проконсультують людину.

Сьогодні у Києві досить складно знайти саме ту ритуальну організацію, яка проведе усі похоронні обряди максимально грамотно та за приємною ціною. Крім вищезгаданих послуг та процесій, Ритуал 24 пропонує велику різноманітність трун на будь-яке зростання, а також можливість вибору місця на цвинтарі, оскільки компанія співпрацює з багатьма спеціалізованими локаціями у Києві.

Ритуал 24