Дублікат свідоцтва про смерть

Дублікат свідоцтва про смерть

Допомога в отриманні повторного свідоцтва про смерть

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Дублікат свідоцтва про смерть

Безкоштовно

консультуємо

Дублікат свідоцтва про смерть

Знижка 10%

через сайт

Дублікат свідоцтва про смерть

20 років

досвіду

Дублікат свідоцтва про смерть

Наші послуги

Дублікат свідоцтва про смерть

Організація похорону

Дублікат свідоцтва про смерть

Кремація

Дублікат свідоцтва про смерть

Катафальний транспорт

Дублікат свідоцтва про смерть

Поминальне кафе

Незважаючи на те, що документи повинні зберігатись у надійному місці, трапляється так, що їх втрачають або випадково рвуть. Якщо це трапляється, необхідно замовляти їх дублікат. У нашому ритуальному агентстві ви можете замовити отримання дубліката свідоцтва про смерть. Наші співробітники вирішать усі юридичні питання у мінімальні терміни, завдяки чому ви заощадите час.

Коли потрібний новий документ

Свідоцтво про смерть повторно оформляється у разі виникнення таких ситуацій:

 • Воно було втрачено одним із подружжя;
 • Потрібно оформити свідотство нового зразка;
 • Офіційний папір порвався;
 • Родичі виявили помилки у свідоцтві;
 • Необхідно поставити апостиль, але саме свідотство ламіноване;
 • Потрібна легалізація свідоцтва про смерть для кількох держав;
 • Необхідний переклад документа, щоб потім надати його в установах іншої держави.

Як отримати дублікат свідоцтва про смерть в Україні

Якщо ви бажаєте самі займатися оформленням документа, наші менеджери можуть надати вам професійну консультацію з достовірною інформацією щодо правил отримання офіційного паперу. Проте, з метою економії часу та нервів, радимо довірити оформлення дубліката нашим співробітникам.

Усі роботи здійснюються за договором та довіреністю, без якої неможливо займатися оформленням третім особам. Документи оформлюються в офісі нашої компанії у Києві. Також наш агент може приїхати до вас додому з усіма потрібними документами.

На оформлення дубліката може піти кілька днів. Після того, як документ буде готовий, його можна забрати у будь-який зручний час. Під час надання послуги ми гарантуємо, що всі ваші особисті дані будуть під захистом.

Кому може видаватися дублікат

Повторне свідчення смерті видається дружину померлого, і навіть його дітям. Крім цього, дублікат документа може оформлятися близькими родичами загиблого, законними представниками дітей та подружжя, які є законними спадкоємцями або за заповітом. Дублікат офіційного паперу третім особам може бути виданий лише за нотаріально оформленою довіреністю, яку ми оформляємо у нашому офісі.

Список документів, що надаються

Щоб оформити повторне свідоцтво про смерть, потрібно надати таку документацію:

 • паспорт заявника;
 • документ, що підтверджує зміну особистих даних заявника;
 • папери, що підтверджують спорідненість із загиблим, наприклад, свідоцтво про укладання шлюбу;
 • довіреність, що дозволяє оформити повторний документ (якщо дублікат хоче отримати довірену особу).

Якщо ви не маєте можливості передати довіреній особі оригінали офіційних паперів, які можуть підтвердити родинні стосунки або інші необхідні папери, підійдуть нотаріально завірені копії цієї документації.

Якщо будь-який документ, який потрібен, щоб отримати дублікат, був оформлений не в Україні, він потребує легалізації. Крім цього його потрібно перекласти національною мовою. Ми також може допомогти у вирішенні цієї проблеми.

Коли для отримання дубліката свідоцтва про смерть звертається дружина покійного, вона повинна мати прізвище. Якщо прізвище після одруження не змінено, воно може отримати документ лише після того, як воно змінить прізвище та отримає новий паспорт.

Як самостійно оформити дублікат свідоцтва про смерть, якщо ви мешкаєте в іншій країні

Якщо ви проживаєте в іншій країні і вам необхідно отримати дублікат свідоцтва про смерть, необхідно звернутися до консульства чи дипломатичного представництва України, яке знаходиться у вашій країні. Співробітники консульства надсилають запит до України на витребування необхідних документів.

Після цього справа передається до центрального державного органу, а потім у місце, де видається свідоцтво про смерть (РАГС). Там буде оформлено нове свідоцтво про смерть, яке буде спрямоване в країну вашого проживання.

На самостійне оформлення дубліката, якщо ви знаходитесь за кордоном, може піти від кількох місяців до кількох років. Якщо у вас немає часу чекати так довго, зверніться до нашого бюро. Ми можемо отримати документ у найкоротші терміни, після чого надішлемо його міжнародною службою доставки.

Ритуал 24