Труни

Труни

Продаж домовин

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Труни

Безкоштовно

консультуємо

Труни

Знижка 10%

через сайт

Труни

20 років

досвіду

Труни

Наші послуги

Труни

Організація похорону

Труни

Кремація

Труни

Катафальний транспорт

Труни

Поминальне кафе

Займатися похороном близької людини вкрай важко не лише з фізичної точки зору, а й з моральної. Тому багато жителів Києва звертаються до агентства ритуальних послуг Ритуал 24, співробітники якого чудово обізнані про всі особливості процесу та значно спрощують його. Незважаючи на це, вибором труни необхідно все ж таки зайнятися найближчою людиною, оскільки така відповідальна задача не може бути надана будь-кому іншому. Тільки родичі та друзі знали про уподобання покійного, тому до підбору потрібно підійти максимально відповідально, дозволивши представникам ознайомити клієнтів з усім асортиментом та особливостями.

На що слід звернути увагу під час вибору?

Релігійні погляди померлого

У багатьох траурних церемоніях особлива увага приділяється чотиригранній труні. Шестигранні моделі актуальні для селян-католиків, причому аксесуари відрізняються звуженням до узголів’я. Що стосується двокришкових трун, то вони вважаються елітними та підходять для людей різних віросповідань. Нерідко під час процедури прощання відкривається лише верхня частина. Якщо говорити про ісламські традиції, то для них важлива максимальна простота траурного процесу. Історично склалося так, що раніше використовувався тільки саван для померлого, а сьогодні похорон можна проводити з використанням дерев’яних коробів.

Матеріал

Труни створюються з використанням деревини, але на вартість впливає саме матеріал, що використовується. Модрина, сосна, ялина та інші хвойні породи деревини вважаються найпоширенішими. Вони досить недорогі, сам матеріал легко обробляється, а також досить швидко розкладається в землі. Елітні труни нерідко створюються з використанням вишні, кедра, дуба та горіха. Подібні VIP вироби вимагають особливої ​​уваги, тому на виготовлення нерідко йде близько місяця. Все через особливості обробки, адже багато деталей обробляються вручну. Причиною тому є особливості деревини, наприклад, стовбур горіха дуже тонкий, тому під час збирання труни потрібна неймовірна майстерність.

Розмір та форма

Багато залежить від статури покійного. Ритуал 24 пропонує:

  • стандартні моделі, які підходять для більшості людей середньої статури;
  • колоди, актуальні для повних людей невисокого зросту;
  • дитячі, тобто маленькі труни;
  • спецколоди, що відрізняються збільшеною довжиною та шириною. Вони розраховані на високорослих опасистих людей.

Колір

Для покійних малюків нерідко використовуються труни рожевого та блакитного кольору. Щодо молодих людей, то для них актуальні сині та зелені моделі. Якщо говорити про поховання літніх членів сім’ї, то в таких ситуаціях нерідко вибирають вироби червоного та чорного кольорів.

Вид поховання

Найчастіше моделі для кремації виготовляються з натурального матеріалу, який легко згорає, максимально безпечний для оточуючих і не приносить будь-якої руйнації кремаційним печам. Об’єкти не покриваються лаком чи фарбою, а також не доповнюються металевою фурнітурою. Понад те, внутрішнє оздоблення відрізняється певним аскетизмом, і навіть відсутністю синтетичних тканин. Щодо класичних трун для поховання в землю, то тут практично немає жодних обмежень. Звичайно ж, рекомендується акцентувати увагу на використанні натуральних матеріалів, але якщо планується застосування металевої фурнітури, оксамитових або атласних тканин та ДСП, подібна особливість не критична.

Фахівці нашого агентства завжди готові надати необхідну допомогу та порадити ідеальний варіант для того чи іншого випадку. Варто зазначити, що компанія надає повний спектр ритуальних послуг та максимально спростить підготовку та проведення похорону. Спеціалізований агент звертатиметься до родичів померлого з найважливіших питань і не потурбує їх зайвий раз. Дзвонити в агентство можна у будь-який час дня та ночі, а консультації надаються безкоштовно.

Ритуал 24