Бальзамування тіла

Бальзамування тіла

Бальзамація тіла покійного у морзі та на дому

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Бальзамування тіла

Безкоштовно

консультуємо

Бальзамування тіла

Знижка 10%

через сайт

Бальзамування тіла

20 років

досвіду

Бальзамування тіла

Наші послуги

Бальзамування тіла

Організація похорону

Бальзамування тіла

Кремація

Бальзамування тіла

Катафальний транспорт

Бальзамування тіла

Поминальне кафе

Після смерті тіло людини починається швидко змінюватися через активацію процесу розкладання. Щоб зберегти тіло в звичному для всіх вигляді, використовується бальзамування. З його допомогою зберігається здоровий колір шкіри, запобігається поява неприємного запаху. Особливо це необхідно при смерті в теплу пору року, оскільки через високу температуру прискорюються процеси розкладання.

Якщо тіло транспортується на далекі відстані або перевозиться в літаку, бальзамація тіла є обов’язковою.

Наша ритуальна компанія надає повний спектр послуг з бальзамування тіл померлих не тільки в Києві, а й інших містах України. Робота виконується в морзі і на дому.

Як проходить процедура?

Суть бальзамування в тому, що загиблому в тіло вводять спеціальні рідини, які загальмовують процес розкладання і загнивання тканин. Також завдяки бальзамації усуваються неприємні запахи, які виходять від тіла мертвої людини.

Дану процедуру виконують тільки кваліфіковані фахівці, які мають відповідний рівень допуску, виключно в приміщеннях з низькими температурами. Також часто бальзамування поєднується з косметичними послугами, коли необхідно підкоригувати риси обличчя. Якщо після смерті обличчя покійного стало невпізнанним, дана процедура – обов’язкова.

Як правило, бальзамування робиться для збереження тіла на 3-7 днів. Саме в цей час тіло не сильно видозмінюється. Однак, якщо тіло досліджується криміналістами або є особливі запити у клієнта, цей строк може бути збільшений. При цьому наші фахівці дотримуються всі пропорції і вираз обличчя померлого.

Види використовуваної бальзамації

Наші агенти виконують бальзамація декількох видів:

  • Порожнинну, яка має на увазі введення в тіло спеціальної рідини. Робиться через розрізи в тілі, які після зашиваються. Завдяки цьому методу тіло померлого збережеться в звичному для всіх вигляді до поховання.
  • Внутрішньосудинну. Це найскладніший і дорожчий метод, однак він і надійніший. Судини померлого під високим тиском заповнюють спеціальною речовиною. Кінцевий результат – більш високий захист трупа від процесів гниття і розкладання.
  • Ін’єкційну. Грунтується на ін’єкціях в м’які тканини, завдяки чому сповільнюється процес їх розпаду. У цьому випадку збереження тіла забезпечується на пару днів, якраз до похорону. Дана методика найбільш доступна за ціною.

В цілому процедура бальзамування займає 2-3 години. Головне, встигнути провести її не пізніше ніж через 12 годин після смерті людини. Для проведення процедури необхідна фотографія покійного при житті. Звернутися до нас в бюро ви можете в будь-який час доби.

Бальзамування тіла в морзі

Процес бальзамації проводиться ритуальними реставраторами в морзі або на дому. Саме тут тіло померлого обмивається, проводяться косметичні процедури, на нього надівається одяг, в якій покійний буде покладено в домовину. Дана послуга доступна в нашій компанії за вигідною вартістю. Метод бальзамування підбирається в залежності від ваги, фізіологічних особливостей тіла, наявності розтину, побажань клієнта. Довідка буде необхідна для проведення відспівування, громадянської панахиди, транспортування вантажу 200.

Фахівці з ритуальної естетики нашого бюро надають професійну допомогу в бальзамуванні покійного. Наша перевага – доступна вартість, яка поєднується з високим рівнем сервісу і низькою ціною на траурну атрибутику.

Ми здійснюємо ретельну підготовку тіла, реставрацію особи, косметичні послуги для краси, бальзамацію, яка уповільнює швидкоплинні деструктивні процеси. Завдяки цьому рідні та друзі покійного зможуть побачити покійного в звичному для всіх вигляді і стані, щоб гідно провести його в останню путь!

Ритуал 24