Ритуальні послуги для тварин

Ритуальні послуги для тварин

Послуги по організаціі захоронення домашніх улюбленців

Що робити, якщо помер домашній улюбленець?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Ритуальні послуги для тварин

Безкоштовно

консультуємо

Ритуальні послуги для тварин

Знижка 10%

через сайт

Ритуальні послуги для тварин

20 років

досвіду

Ритуальні послуги для тварин

Наші послуги

Ритуальні послуги для тварин

Організація похорону

Ритуальні послуги для тварин

Кремація

Ритуальні послуги для тварин

Катафальний транспорт

Ритуальні послуги для тварин

Поминальне кафе

Для багатьох домашні улюбленці є членами сім’ї. Однак вони живуть набагато менше людини і після смерті деякі господарі хочуть гідно проводити улюбленця у інший світ. Наше агентство допоможе вам пережити ці важкі хвилини і вшанувати свого чотирилапого друга.

Які ритуальні послуги для тварин пропонуємо

Деякі власники тварин закопують тіла у лісі, на дачній ділянці або просто на пустирях у місті. Насправді це неправильно і навіть може загрожувати власнику штрафом, якщо про поховання дізнаються відповідні служби. Також на місці могили можуть побудувати гараж або будь-який інший об’єкт, внаслідок чого останки тварини просто опиняться на звалищі. Найгуманніше звернутися за допомогою до професіоналів і поховати тварину за всіма традиціями на спеціальному цвинтарі.

Наше похоронне бюро пропонує господарям домашніх тварин повний комплекс ритуальних послуг у Києві:

  • Поховання тварин. Для тіла улюбленця буде підібрано спеціальне місце, викопано могилу, оформлено могильний горбок і навіть виготовлено пам’ятник. Всі деталі обов’язково узгоджуються із замовником, а відповідальність за поховання вашої кішки, собаки, папуги, хом’яка чи будь-яких інших улюбленців лежатиме на наших співробітниках
  • Кремацію домашнього улюбленця. Може здійснюватись індивідуально для однієї тварини або у вигляді групової кремації. При кремуванні тіло тварини ретельно упаковується та перевозиться до крематорію Києва. При персональному кремуванні прах тварини поміщається в урну, яку ви можете забрати самі або наш агент привезе її вам додому. Прах можна зберігати як спогади про улюбленця або розвіяти над улюбленим місцем.
  • Продукцію ритуального магазину, де можна купити все необхідне для того, щоб гідно попрощатися з улюбленцем: труна будь-якого розміру, штучні та живі квіти та інші аксесуари.
  • Прибирання та благоустрій могили, якщо власник сам не може це зробити.

Наші переваги

Наше ритуальне агентство є надійним партнером та помічником, якому ви можете довірити похорон свого улюбленця. У нашому бюро працюють лише професіонали, які знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вони приїдуть протягом 2 годин після виклику, проконсультують за вартістю послуг і підберуть для вас найбільш вдалий тариф.

Ми вже багато років надаємо якісні послуги з поховання тварин, допомагаємо впоратися з болем, горем та моральними переживаннями та організуємо гідний похорон домашніх улюбленців у Києві. До наших переваг також належать:

  • Порядність наших агентів, які організують все на належному рівні;
  • Індивідуальне супроводження кожної заявки з моменту виклику до передачі звіту замовнику;
  • Цілодобова робота без свят та вихідних, тому наші фахівці можуть приїхати за викликом навіть уночі;
  • Адекватна вартість на всі послуги, що підбираються залежно від бюджету клієнта.

Похорон домашніх тварин без присутності господаря

Деякі власники домашніх тварин не можуть бути самі на похороні через емоційне потрясіння або інші фактори. У цьому випадку ви можете довірити всі процедури організації поховання нам. Наші співробітники все грамотно організують та нададуть фото або відео звіт про виконану роботу.

Вам необов’язково займатись організаційними питаннями самостійно. Довіряючи всю цю роботу нам, ви зможете гідно попрощатися з улюбленою кішкою, собакою або іншою твариною, без вирішення всіх організаційних проблем.

Ритуал 24