Місце на цвинтарі Біле

Місце на цвинтарі Біле

Нове кладовище у Білогородці

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Місце на цвинтарі Біле

Безкоштовно

консультуємо

Місце на цвинтарі Біле

Знижка 10%

через сайт

Місце на цвинтарі Біле

20 років

досвіду

Місце на цвинтарі Біле

Наші послуги

Місце на цвинтарі Біле

Організація похорону

Місце на цвинтарі Біле

Кремація

Місце на цвинтарі Біле

Катафальний транспорт

Місце на цвинтарі Біле

Поминальне кафе

Практично всі цвинтарі Києва переповнені, тому похорон часто пов’язаний з проблемами вибору місця під поховання. На даний момент поки що діє Північний цвинтар, який розташований недалеко від с.Рожівка Броварського району Київської області, приблизно за 30 км від столиці, і він також може зачинитися в будь-який момент. Влада міста періодично віддає нові території під поховання померлих, але їхня кількість також швидко скорочується.

У 2016 році відкрився ще один цвинтар у Києво-Святошинському районі в селі Білогородка – Біле. Його територія займає до 21 га та передбачається, що на ньому буде поховано щонайменше 30 тисяч тіл померлих.

Опис цвинтаря

Кладовище Біле – це територія, що охороняється з усіма необхідними комунікаціями: освітленням дороги, поливальним водопроводом. Воно розділене на 12 секторів, де передбачається поховання похоронних урн із прахом (як у стінах, так і в землі), класичне поховання за православними канонами, встановлення сімейних склепів. Також на території цвинтаря виділено місце під мусульманські поховання.

Крім цього, на території цвинтаря є зелена зона з лавками, де відвідувачі можуть відпочити, а також парковка, розрахована на 100 автомобілів. В адміністративній будівлі є невелике, але затишне кафе, магазин ритуального приладдя, де можна купити все необхідне для проведення похоронної церемонії.

Територія цвинтаря Білого розділена алеями на майданчики, завдяки чому зручно планувати похоронні заходи та відвідувати цвинтар. Кожна локація огороджена чагарниками, туями, ялівцем, що дозволяє відокремити одні ділянки від інших.

Для проведення церемоній прощання з померлими на цвинтарі встановлено намет, площею 40 кв.м. Дорога асфальтована, що дозволяє проїхати до могили в будь-які погодні умови на будь-якому транспорті.

Наразі планується відкриття церкви з ритуальною залою, де відбуватимуться відспівування покійних та церемонії прощання. Керівництво цвинтаря намагається зробити все можливе, щоб будь-які похоронні заходи проходили з комфортом.

Однією з переваг цвинтаря Білого є близька відстань до Києва та наявність великої кількості маршрутних таксі, що дозволяє доїхати самостійно тим, хто не має автомобіля.

Особливості цвинтаря Білого

Це новий цвинтар європейського рівня, який відрізняється від старих територій для поховання наступним:

 • Постійно доглянутим зовнішнім виглядом, облагородженою територією, що забезпечується працівниками цвинтаря не лише влітку, а й у зимовий період. Чистота та порядок тут підтримуються у цілодобовому режимі.
 • Рівними акуратними стежками, асфальтованим покриттям, чітко розкресленими ділянками поховання, завдяки чому виключається можливість заблукати.
 • Цілодобовою охороною всієї території, що запобігає пошкодженню могил дикими тваринами чи вандалами.
 • Наявністю окремих ділянок під колумбарій, традиційне поховання та зону склепів.
 • Можливістю поховання одного тіла померлого або облаштування здвоєної могили.
 • Прийнятною вартістю всіх жалобних послуг.

Нерідко тут купуються осередки для поховання урн із прахом після кремації у крематорії, бо у київському колумбарії на Байковому цвинтарі також уже не вистачає місць.

Як отримати місце на Білому кладовищі

Після смерті близької людини багато хто просто не знає, що робити і куди звертатися. При організації похорону необхідно враховувати безліч нюансів, їздити різними інстанціями, щоб зібрати документи, оформити місце на цвинтарі. Через сильне потрясіння більшість родичів не можуть робити це самостійно і звертаються за допомогою до нас.

Наше ритуальне бюро займається не лише організацією похорону, а й наданням місця на цвинтарі. Вам не потрібно самому їхати за місто, збирати папери для оформлення ділянки, замовляти послуги копальників та вантажників – про все домовляться наші агенти.

Купуючи місце для могили через нас, ви можете бути впевнені, що ціни будуть ідентичні тим, що пропонує розпорядник кладовища. Усі місця підбираються з урахуванням вимог та прохань замовника.

Зараз на цвинтарі Білому немає браку в території, тому можна вибрати ділянку, що найбільше сподобалася. Для цього наш співробітник привозить родичам схему розташування місць для поховання із докладним прайсом. У вартість вже входить копка могили та послуги носіїв. Ціна також залежить від пори року поховання (взимку вона вища, ніж у літній час). Також можна замовити:

 • Оформлення дозвільних документів на поховання;
 • Копку могили при вже наявному похованні;
 • Демонтаж та встановлення пам’ятника в процесі похорону родича у існуючу могилу;
 • Оренду спеціальної зали прощання із померлим;
 • Упорядкування місця поховання;
 • Надання електрокара, який пройде до могили;
 • Оформлення волевиявлення.

Додатково у нас можна замовити бальзамування тіла в морзі, перевезення труни з тілом у катафалку, встановлення похоронного ліфта, процедуру прощання перед могилою, оркестр, кейтеринг та інші послуги, пов’язані з похованням.

Після похорону ви можете також звернутися до нас для благоустрою території могили (озеленення, встановлення пам’ятника, огорожі, лавочки, столика та інших споруд). Ми працюємо строго по прайсу, не нав’язуємо додаткових послуг, вкладаємось у суворо відведений бюджет клієнта.

Ритуал 24