Вантаж 200

Вантаж 200

Перевезення вантажу 200

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Вантаж 200

Безкоштовно

консультуємо

Вантаж 200

Знижка 10%

через сайт

Вантаж 200

20 років

досвіду

Вантаж 200

Наші послуги

Вантаж 200

Організація похорону

Вантаж 200

Кремація

Вантаж 200

Катафальний транспорт

Вантаж 200

Поминальне кафе

Послуги з перевезень вантажу 200

Якщо рідна людина померла не в Києві, а будь-якому іншому місті України чи навіть в іншій країні, для родичів стає непростим завданням перевезення тіла на Батьківщину. Для цього збирається маса документів, виконується безліч процедур, щоб тіло померлого в цілісності й схоронності дісталося до місця поховання.

Перевезення вантажу 200 – вельми неприємна процедура, в якій братимуть участь близьким не варто. Щоб максимально заощадити нерви, кошти і час, можна звернутися до послуг нашого ритуального бюро. Наші агенти мають великий досвід роботи в сфері транспортування тіл померлих на далекі відстані. Перевезення вантажу 200 проводиться відповідно до світових стандартів:

 • З будь-якої і в будь-яку точки України.
 • З та у країни Європи, ближнього зарубіжжя і всього світу. Якщо людина померла природною смертю за межами України, ми здійснюємо його перевезення літаком, поїздом або автомобілем.
 • Територією Києва та Київської області (з будинку до моргу, до кладовища, крематорію).

Репатріація здійснюється не тільки на прохання родичів, але також за особистим бажанням покійного ще до смерті.

Після повернення тіла додому, загиблого зможуть відспівати в церкви, поховати на цвинтарі, де вже знаходяться могили рідних людей. Для багатьох дуже важливо, щоб можна ходити на цвинтар після смерті родича. Саме тому необхідно транспортувати тіло покійного на Батьківщину.

Як здійснюється перевезення вантажу 200

Транспортування вантажу 200 – процедура трудомістка, складна і дуже відповідальна. Перш за все збирається вся необхідна документація. Після тіло покійного готується, бальзамується, щоб змогло доїхати до родичів в незмінному вигляді. Після обов’язково вкладається в оцинкований контейнер і доставляється до місця поховання в найкоротші терміни. Крім цього вибирається оптимальний вид транспорту для перевезення вантажу 200. При цьому може бути задіяний як зарубіжний транспорт, так і власний автопарк. При цьому наші фахівці дотримуються всіх норм гігієни та стандартів.

У наші послуги з перевезення вантажу 200 входять наступні маніпуляції:

 • Підготовка тіла померлої людини до перевезення і подальшого поховання чи кремації (бальзамування, косметичні послуги, одяг та інші).
 • Підбір цинкового контейнера, в який вкладається заздалегідь обраний труну.
 • Переговори з посольством, підготовка митних документів, плюс документації для посольства.
 • Розрахунок вартості репатріації, підбір найбільш відповідного за ціною методу перевезення.
 • Супровід вантажу 200 за маршрутом або в контрольних точках.

При необхідності співробітники нашого бюро зустрінуть вантаж 200 в аеропорту і повністю підготують його до церковної служби, церемонії відспівування, прощання і поховання.

Наші переваги

Ми гарантуємо своїм клієнтам:

 • Низьку вартість всіх послуг, що надаються. Агенти нашого бюро співпрацюють з ритуальними агентствами країн Європи, Азії, Америки та ближнього зарубіжжя.
 • Транспортування вантажу 200 будь-яким зручним транспортом. При транспортуванні тіла на території України використовується автобус-рефрижератор.
 • Достовірну інформацію про всіх маніпуляції в процесі транспортування.
 • Дотримання температури приміщень в процесі перевезення, в суворій відповідності до світових стандартів.
 • Надання всіх необхідних ліцензій та дозволів для виконання офіційного перевезення вантажу 200.

У кожній країні світу є свої власні закони, що стосуються оформлення перевезення вантажу 200 через кордон. Якщо ви оформляєте документи самостійно, можете зіткнутися з труднощами. Тільки звернення до серйозної ритуальної компанії допоможе вам швидко, без усяких проблем перевезти тіло покійного на Батьківщину, незалежно від того, де сталася смерть людини. Наше ритуальне агентство працює цілодобово, без свят і вихідних, тому звертатися до нас ви можете в будь-який час дня і ночі.

Що потрібно для відправки вантажу 200

Щоб перевезти тіло покійного людини з іншого міста або країни необхідно надати консульству або посольству наступні документи:

 • Гербовое свідоцтво про смерть, яке можна отримати в РАГСі, консульстві або ритуальній компанії того міста, де померла людина.
 • Довідка СЕС.
 • Довідка про те, що в гробі або контейнері з цинку немає сторонніх предметів.
 • Опис речей і цінностей, що перевозяться разом з тілом покійного.
 • Довідка / дозвіл на вивезення покійного людини в спеціальному контейнері.
 • Митна декларація.
 • Дозвіл на ввезення тіла від консульства або посольства України.

Як бачите, список документів досить значний і швидко оформити їх самостійно практично нереально. Наші фахівці швидко і за вигідною ціною проведуть репатріацію тіла на батьківщину. Вартість послуг розраховується індивідуально, в залежності від способу перевезення вантажу 200 (літак, залізничний транспорт, автомобіль). Також ви можете замовити у нас похорон «під ключ», щоб гідно провести в останню путь загиблого друга або родича.

Ритуал 24