Одяг для померлих

Одяг для померлих

Ритуальний одяг для чоловіків та жінок

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Одяг для померлих

Безкоштовно

консультуємо

Одяг для померлих

Знижка 10%

через сайт

Одяг для померлих

20 років

досвіду

Одяг для померлих

Наші послуги

Одяг для померлих

Організація похорону

Одяг для померлих

Кремація

Одяг для померлих

Катафальний транспорт

Одяг для померлих

Поминальне кафе

Щоб правильно організувати та провести похорон, необхідно вибрати безліч різноманітної ритуальної атрибутики. Причому одягу для покійного приділяється особлива увага, оскільки звичайні повсякденні деталі гардеробу для цієї мети не підійдуть. Для померлого рекомендується підготувати урочистий новий одяг, причому для чоловіків нерідко вибирають ділові костюми, а для жінок спідниці та кофти. Деякі приділяють особливу увагу православним традиціям, ховаючи незаміжню дівчину молодого віку у весільній сукні.

Де взяти одяг для небіжчика для церемонії поховання у Києві?

Нерідко буває, що родичі заздалегідь піклуються і готують новий одяг для останнього шляху. Іноді людину ховають у тому вбранні, яке він придбав за життя, але не встиг носити. Якщо ж горе сталося несподівано, і ніяких приготувань немає, потрібно відправитися в магазин або на ринок і придбати необхідний комплект. Ось тільки далеко не кожна людина знаходиться у відповідному для цієї процедури емоційному стані. Щоб не витрачати час на подібне, можна звернутися до бюро ритуальних послуг Ритуал 24 та на місці вибрати відповідний одяг серед великого асортименту. Варто зазначити, що йдеться про спеціалізований одяг, який фіксується на тілі з заднього боку за допомогою міцних липучок і адаптується під розміри покійника.

Якщо ж на купівлю нових солідних костюмів немає коштів, у поодиноких випадках для поховання дозволяється використовувати вже ношені речі. Дана ситуація актуальна також у тому випадку, якщо деякі родичі покійного бажають поховати його в улюбленому костюмі, ось тільки його потрібно заздалегідь ретельно випрасувати і випрати або віддати в хімчистку. Відповідний комплект одягу для церковної церемонії має бути підготовлений максимально швидко, оскільки після передачі тіла в морг його потрібно одягнути.

Які деталі одягу для померлого є актуальними?

Для жінок найчастіше вибирають речі з наведеного нижче списку:

 • спідня білизна;
 • панчохи;
 • сукня;
 • улюблені аксесуари (кільця, сережки, браслет, головний убір);
 • нижня сорочка;
 • носова хустинка;
 • класичний піджак;
 • спідниця/штани;
 • взуття.

Для чоловіків використовують класичний одяг:

 • штани та піджак;
 • жилет;
 • сорочка;
 • спідня білизна;
 • туфлі.

У жодному разі не можна віддавати перевагу одягу яскравих кольорів, оскільки в цій ситуації він виглядатиме вкрай безглуздо. Що стосується чоловіків, то темний брючний костюм є ідеальним рішенням, причому штани повинні максимально закривати ноги, а рукави піджаків покривати руки. Вкрай не рекомендується використовувати ті елементи одягу, які людина за життя не носила і не особливо любила (наприклад, краватка). Бажано обійтись звичним стилем. Якщо говорити про взуття, то воно має бути закритого типу. Деякі кладуть у труну білі капці, але подібне не є обов’язковим.

Співробітники Ритуал 24 нададуть необхідну консультацію, дадуть відповіді на запитання, а також допоможуть з вибором правильного вбрання. Більше того, агенти похоронного бюро нададуть своєчасну допомогу в організації поховання та надають послуги кремації.

Ритуал 24