Хрест на могилу

Хрест на могилу

Хрести на цвинтар

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Хрест на могилу

Безкоштовно

консультуємо

Хрест на могилу

Знижка 10%

через сайт

Хрест на могилу

20 років

досвіду

Хрест на могилу

Наші послуги

Хрест на могилу

Організація похорону

Хрест на могилу

Кремація

Хрест на могилу

Катафальний транспорт

Хрест на могилу

Поминальне кафе

Могильні хрести потрібні для того, щоб відзначити місце поховання. Для християн це символ віри в посмертне життя.

Під час похорону ставлять тимчасовий хрест. Він відрізняється легкістю та недорогою ціною, що дозволяє встановлювати його на свіжу могилу. Після того, як ґрунт ущільниться, тимчасовий хрест змінюється постійним. Або можна поставити надгробок.

У нашій ритуальній агенції ви можете купити могильні хрести різних розмірів, з різних матеріалів. У нас представлена продукція з різною ціною, завдяки чому ви можете обрати хрест за своїм бюджетом.

Форми хрестів

Усі хрести (включаючи тимчасові та постійні) випускаються різної форми. В Україні встановлюються 4-х, 6- та 8-кінцеві вироби:

  • 4-х кінцеві хрести вважаються найдавнішими. Їх віддають перевагу католикам, протестантам, рідше — православним християнам. Найчастіше їх встановлюють на могилах загиблих, які були зараховані до будь-якої конфесії.
  • 6-ти кінцеві хрести. Це найпопулярніші моделі. Саме їх встановлюють під час поховання сучасних православних померлих. Відрізняються від 4-х кінцевих тим, що під основною поперечиною є ще одна, коса. Крім того, є вироби, в яких друга пряма поперечина знаходиться над основною. Вони ще називають патріаршими хрестами. Використовуються як католиками, і православними.
  • 8-ми кінцеві хрести відносяться до старовинних православних хрестів. Ними вінчають могили тих, хто вважав себе віруючим православним.

Матеріали виготовлення

На могили встановлюють хрести кількох типів: виконані з дерева та металу. Також у продажу є гранітні хрести. Вони мають різну цінову категорію та різні характеристики.

Дерев’яні могильні хрести

Це класичні могильні хрести. Вони встановлюються згідно з старовинними християнськими традиціями, мають охайний зовнішній вигляд. Найчастіше виготовляються із сосни чи дуба. Дуб – дорожчий матеріал, з сосни роблять бюджетні вироби. Дерев’яні хрести мають такі переваги:

  • Великий вибір. Хрести з дерева робляться просто, внаслідок чого їхній асортимент досить великий. Це дозволяє знайти виріб, що підходить під ваші уподобання та бюджет.
  • Охайність. Дерев’яні хрести нерідко покриваються художнім різьбленням, що робить виріб красивішим, надаючи індивідуальності. Деревина покривається лаком, щоб хрести мали привабливий зовнішній вигляд протягом довгого часу.

Однак, могильні хрести, виготовлені з дерева, відрізняються не довговічністю. Навіть міцні породи дерева (наприклад, дуб) з часом псуються та деформуються. Як правило, максимальний термін служби хрестів з дуба – 30 років, вироби з іншої, менш цінної деревини, служать не більше 5 років.

Металеві хрести на могилу

У нашій компанії ви можете замовити металеві хрести на могилу. Це найпопулярніший варіант, оскільки такі вироби довговічніші. Наші агенти пропонують клієнтам ковані та зварні конструкції. Найлегше виготовляти зварні вироби, які багато хто просить прикрасити кованими елементами.

Якщо ви замовляєте ковані хрести, їх виготовляють вручну за індивідуальним замовленням. Зазвичай це ексклюзивні вироби, які ставляться у меморіальних комплексах чи фамільних склепах.

Хрести, виготовлені з металу, мають такі особливості:

  • Надійні конструкції. Вони не схильні до корозії. Бюджетний виріб може прослужити без належного догляду до 10 років. Хрести, виготовлені з якісної сталі, мають спеціальне покриття, внаслідок чого можуть служити набагато довше. Багато хто віддає перевагу їм замість гранітних надгробків.
  • Різну цінову категорію. Металеві хрести продаються за різною вартістю, яка безпосередньо залежить від якості виробу та складності робіт. Під час поховання зазвичай монтуються недорогі тимчасові вироби, які можна замінити кованим хрестом, виготовленим за індивідуальним замовленням. Також у нас можна замовити хрести, які будуть частиною надгробка.
  • Просту конструкцію. Багатьом подобається лаконічний зовнішній вигляд, інші вважають, що металевим хрестам не вистачає монументальності.

Також у нашій ритуальній агенції Києва ви можете купити гранітні хрести. Це складні у роботі вироби, які мають чудову естетику. У процесі обробки цільного натурального граніту застосовуються сучасні методи, завдяки яким камінь зберігає свій первинний зовнішній вигляд, захищається від зовнішніх факторів та агресивного впливу хімічних засобів. Ми пропонуємо гранітні хрести з різних видів граніту, включаючи нанесення сусальним золотом. Вся продукція оформляється у суворій відповідності з канонами віри.

Ритуал 24