Кремація домашніх тварин

Кремація домашніх тварин

Кремація котів, собак та інших тварин у Києві

Що робити, якщо помер домашній улюбленець?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Кремація домашніх тварин

Безкоштовно

консультуємо

Кремація домашніх тварин

Знижка 10%

через сайт

Кремація домашніх тварин

20 років

досвіду

Кремація домашніх тварин

Наші послуги

Кремація домашніх тварин

Організація похорону

Кремація домашніх тварин

Кремація

Кремація домашніх тварин

Катафальний транспорт

Кремація домашніх тварин

Поминальне кафе

Смерть улюбленого вихованця завжди викликає шок і неймовірний емоційний біль, але після усвідомлення ситуації, що склалася, і безлічі пролитих сліз, до людини приходить розуміння необхідності вирішення питання, що стосується поховання останків. Ніхто з люблячих господарів не захоче відправити тіло домашнього пухнастого друга в сміттєвий контейнер. Дехто вважає, що поховання в землі та формування могили є найкращим рішенням, але насправді подібна процедура має безліч не особливо сприятливих наслідків. Особливо це стосується тварин, які померли від інфекційних захворювань.

Йдеться про те, що збудники відрізняються неймовірною живучістю, тому вони здатні розмножуватися в ґрунті протягом кількох десятків років і впливати на спалахи хвороб, що негативно відбиваються як на людині, так і на іншій тварині. Останки домашнього вихованця можуть бути виритими дикими представниками фауни або вимитими ґрунтовими водами, що досить небезпечно, оскільки бактерії здатні потрапити у водойми і поширитися з неймовірною швидкістю. Щоб уникнути подібного, рекомендується вибрати сучасну та екологічну кремацію.

Кремація: Що відбувається з тілом тварини?

Сама процедура передбачає спалення тіла у відповідній камері. Завдяки надзвичайно високим температурам від тіла друга сім’ї залишається лише попіл чи невеликі фрагменти кісток. Спеціалізоване бюро ритуальних послуг Ритуал24 надає не тільки кремацію, а й евтаназію, а також транспортування кішки чи собаки до крематорію.

Виды процедуры

Загальна кремація вихованців у Києві передбачає одночасне спалення кількох тіл. Така послуга обходиться в кілька разів дешевше, ніж індивідуальна, але людина не зможе забрати прах тварини, оскільки після перетворення трупів на попіл відокремити їх просто неможливо. Що стосується індивідуального кремування, воно передбачає окреме спалення чотирилапого друга в печі, розрахованої на одне тіло незалежно від маси. Подібна послуга дещо дорожча, але дозволяє забрати порох вихованця в урні і попередньо попрощатися з покійним улюбленцем.

Ритуал 24: бюро ритуальних послуг, гідне довіри

Звернувшись до компанії, власник домашньої тварини:

  • переконається в тому, що про улюбленця подбали і гідно провели в останню путь;
  • отримає всебічну допомогу, підібравши всі необхідні похоронні атрибути для улюбленця;
  • дізнається про вартість процедури спалювання;
  • замовить гідні послуги за прийнятними цінами у будь-який час доби;
  • оцінить високий сервіс та максимальну клієнтоорієнтованість.

Фахівці компанії завжди підтримають і підкажуть, розуміючи, настільки боляче власнику домашнього улюбленця прощатися із близьким членом родини.

Ритуал 24