Поховальний оркестр

Поховальний оркестр

Оркестр на похорони

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Поховальний оркестр

Безкоштовно

консультуємо

Поховальний оркестр

Знижка 10%

через сайт

Поховальний оркестр

20 років

досвіду

Поховальний оркестр

Наші послуги

Поховальний оркестр

Організація похорону

Поховальний оркестр

Кремація

Поховальний оркестр

Катафальний транспорт

Поховальний оркестр

Поминальне кафе

Сумні мелодії та співи завжди були атрибутами похоронного ритуалу. Через багато років традиція музичного супроводу похорону продовжує розвиватися.

Вона висловлює любов і повагу до людини, що пішла, дозволяє з гідністю проводити покійного в останній шлях. До того ж, ритуальна музика сприяє скороченню пригнобленого стану скорботних, змінюючи його на смуток, завдяки чому легше впоратися з горем, що нахилилося.

Навіщо на похороні оркестр

Оркестр, який запрошений на похорон, має як символічне, так і психологічне значення. Жалобна музика дозволяє гостям сконцентруватися на власних думках, згадати про померлого все найкраще, перестати відволікатися на повсякденні дрібниці і при цьому повністю поринути в траурну церемонію.

Відповідний репертуар для похорону

Похорон – це церемонія, де відтворюється зворушлива музика, від якої виникають сумні емоції. Особливого списку обов’язкових мелодій немає. Найчастіше грають похоронний марш, реквієм, класичні твори та треки з кінофільмів. Також на похороні звучить улюблена музика померлих або та, яка асоціюється у гостей із загиблою людиною.

Традиційною класикою є твори Шопена, Франца Ліста, Чайковського, Моцарта, Вагнера, Ж.Г. Ропарця. Музичний репертуар поповнюється творами зарубіжних чи вітчизняних виконавців сучасності, які були до вподоби померлому.

Коли замовляється військовий оркестр

Він необхідний при прощанні із військовослужбовцем. Їх похоронні процесії завжди супроводжуються військово-духовим оркестром. Цій традиції вже багато років і вона обов’язково дотримується і зараз. Найчастіше на похороні військових грає Державний гімн України, твори Агапова, Бетховена, Зубова та інших виконавців.

Військові мелодії виражають не лише страждання, смуток та скорботу, але також віддають почесті померлому. Духовий похоронний оркестр надає події урочистості.

Як виступає оркестр

Музичний оркестр завжди доставляється на церемонію похорону наперед. Він починає грати ще у процесі збирання гостей. Зазвичай звучать сумні легкі мелодії, пронизані світлими нотами. Як тільки починається винос тіла, мелодії змінюються на пронизливі та сумні. Завдяки ній кожен учасник церемонії відчуває біль втрати, зосереджується на власних думках та емоціях

Після музиканти вже грають на цвинтарі. Для військовослужбовців зазвичай звучать військові марші. У процесі прощання музика стає ще сумнішою, висловлюючи прощання з померлою людиною.

Деякі родичі замовляють також оркестр під час поминального обіду. Там зазвичай звучить тиха та спокійна музика, яка не відволікає від трапези та дозволяє згадати померлого добрими словами.

Замовлення оркестру на похорон

У нашому ритуальному бюро ви можете замовити музичний оркестр на церемонію похорону за найбільш вигідними цінами у Києві. Ви можете підібрати репертуар або довіритися нашому смаку. Вартість замовлення залежить від кількості музикантів (від 4 до 30 осіб), залежно від урочистості заходу та можливостей клієнта.

Мінімум в оркестрі має бути чотири музиканти з духовими та ударними музичними інструментами. Також може бути 1 або 3 скрипаля. Якщо музикантів більше, то інструментарій доповнюється. Оркестр може містити струнні та інші інструменти. Якщо церемонія прощання проводиться у спеціальному залі, ансамбль може доповнюватися клавішними та вокальними партіями.

Ритуал 24