Перевезення померлих

Перевезення померлих

Ритуальні перевезення

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Перевезення померлих

Безкоштовно

консультуємо

Перевезення померлих

Знижка 10%

через сайт

Перевезення померлих

20 років

досвіду

Перевезення померлих

Наші послуги

Перевезення померлих

Організація похорону

Перевезення померлих

Кремація

Перевезення померлих

Катафальний транспорт

Перевезення померлих

Поминальне кафе

Транспортування тіла померлої людини

Після того, як лікарі констатували смерть людини, його тіло доставляється в морг. Саме там проводять судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті, а також готують тіло до похорону.

Наша компанія здійснює перевезення померлих в морг цілодобово. Для цих цілей у нас є великий автопарк катафалків елітних і бюджетних моделей, в яких ми безпечно і швидко перевозимо покійних в патологоанатомічне відділення.

Доставка тіл померлих до Києва

Трапляється так, що близька людина померла далеко від дому. Наше ритуальне бюро займається доставкою тіл з будь-якої точки України, а також вантажу 200 із зарубіжжя. Для цього ми підбираємо оптимальний транспорт, оснащуємо його всім необхідним і доставляємо труну з тілом міжміськими перевезеннями в Київ або будь-яке інше місто країни.

В процесі виконання доставки в салоні катафалка підтримується необхідний температурний режим, завдяки якому виключаються природні процеси зміни тіла. Для збереження тіла в колишньому вигляді наші співробітники використовують процес бальзамування. Він особливо важливий при транспортуванні покійного на великі відстані. Наші водії працюють цілодобово, щоб доставити труну з тілом до обумовленого часу.

Якщо людина померла вдома або в будь-якому іншому місці, співробітники нашого бюро можуть відразу доставити тіло з будь-якої точки в будь-яку точку світу. Від замовника потрібна тільки заявка, по якій виїжджає агент ритуальної служби, ритуальний транспорт і носильники, які винесуть і покладуть тіло покійного у машину. У нас є спеціальні пакети, в які упаковується тіло.

Вартість перевезення тіл померлих

Ціна на послуги транспортування тіла покійної людини розраховується індивідуально. враховується:

  • маршрут і дистанція перевезення;
  • кількість посадочних місць;
  • наявність додаткового транспорту для супроводу родичами;
  • час подачі автотранспорту (ранок, день, ніч);
  • час очікування;
  • загальний кілометраж;
  • наявність додаткових заїздів.

Також ви можете замовити оформлення машин траурними стрічками, штучними і живими квітами та іншою атрибутикою, яка буде нагадувати про покійного.

Наші особливості

Співробітники нашого агентства надають тільки професійні ритуальні послуги з повним оформленням документів. Наші водії приїжджають оперативно, в точно обумовлений час: до будинку родичів покійного, до церкви, крематорія, на кладовище або зал для відспівування. Запізнення в нашій справі неприйнятні.

Наше похоронне бюро надає послуги з перевезення померлих не тільки в Києві, а й інших містах України. Також ви можете замовити додаткові послуги, які можуть знадобитися при кремації або в процесі поховання тіла.

Ми маємо великий досвід роботи в ритуальній сфері, візьмемо на себе всі турботи по організації похоронного процесу, від приїзду катафалка для забору тіла з місцезнаходження, до розвезення родичів і друзів після поминального обіду. У нас є всі необхідні дозволи, контакти всіх моргів і кладовищ Києва.

Для замовлення катафалка і іншого виду ритуального транспорту, зв’яжіться з нашими менеджерами, які нададуть вам вичерпну інформацію про всі послуги, що надаються і їх вартості. Завдяки нашій правильній організації ви можете гідно попрощатися з вашою рідною людиною і проводити її в останню путь!

Ритуал 24