Благоустрій могил

Благоустрій могил

Облаштування та облагородження місць на цвинтарі

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Благоустрій могил

Безкоштовно

консультуємо

Благоустрій могил

Знижка 10%

через сайт

Благоустрій могил

20 років

досвіду

Благоустрій могил

Наші послуги

Благоустрій могил

Організація похорону

Благоустрій могил

Кремація

Благоустрій могил

Катафальний транспорт

Благоустрій могил

Поминальне кафе

Благоустрій могил є важливим етапом у створенні повноцінного меморіального комплексу. При цьому необхідно, щоб територія завжди залишалася у доброму стані, земля біля могили не заростала бур’яном, пам’ятник не тріскався та не деформувався.

На жаль, не кожен може регулярно відвідувати могилу родича, щоб доглядати її. Саме тому багато хто звертається до послуг професійних агентств, які надають комплексні послуги з догляду за могильними ділянками та облагородження території під ключ.

Види благоустрою могил

Досвідчені фахівці нашої агенції виконують роботи будь-якого рівня складності. Благоустрій могил та ділянок виконується декількома способами. Ви можете вибрати комплекс послуг або скористатися окремими видами. Ми займаємося:

 • Установкою монументів, мармурових або гранітних пам’ятників з фотографією померлої людини, бетонних стел по ексклюзивному дизайну. Всі вироби підбираються безпосередньо замовником, залежно від бюджету та особистих уподобань. Прості прямокутні плити за вартістю обходяться дешевше за фігурні і арочні монументи.
 • Облицюванням могили та території навколо неї плиткою. Для цього використовують тротуарну плитку, а також вироби з керамограніту, мармуру та інших матеріалів.
 • Установкою лавки та столика, що особливо важливо для літніх родичів, яким важко довгий час перебувати на ногах. Пропонуються вироби із кованого та гнутого заліза, а також дерева.
 • Облаштуванням квітника живими або штучними квітами, щоб могилка завжди виглядала гарно. Також на околицях поховання може бути посаджена газонна трава, висаджені невисокі рослини. Завдяки озелененню могила матиме естетичний вигляд, виглядатиме доглянуто. До всіх робіт допускаються лише професійні ландшафтні дизайнери, що працюють на цвинтарі Києва та області. З їх допомогою будуть підібрані правильні сорти квітів та рослин, щоб могила була квітучою до осені.
 • Огородженням поховання парканом (кованим, дерев’яним, гранітним і навіть плетеним). З його допомогою позначають місце поховання та запобігають витоптуванню.

Якщо вам не обов’язкова наявність пам’ятника, можна залишити стандартний хрест. Органічний ансамбль можна зробити з ним.

Окрім цього, наші агенти займаються наступними роботами з благоустрою:

 • Фарбування огорож, лавок, столів та інших конструкцій;
 • Демонтажем старих столів та огорож;
 • Земельними роботами, вирівнюванням ґрунту за рівнем, виготовленням фундаменту;
 • Оформлення дозволів на всі роботи та інших документів.

Аксесуари та інші елементи благоустрою

У нашому агентстві можна замовити виготовлення скульптур різної величини, які часто мають вигляд ангелів, тварин або дівчат. Іноді на замовлення робляться улюблені речі покійної людини: книги, музичні інструменти, великі вази для прикраси надгробка. Головне, щоби поховання не було перевантажене зайвими об’єктами.

Послуги гравіювання

За правилами кожен хрест чи пам’ятник повинні містити інформацію про померлого: ім’я з прізвищем та по батькові, дату народження та смерті. На хрест така табличка приварюється, пам’ятники покривають гравіюванням, яке буває:

 • Комп’ютерне, коли фото або картинка заносяться до комп’ютера, після чого їх набивають на граніті, мармурі або іншому камені.
 • Лазерне, яке відрізняється більш якісним зображенням.
 • Піскоструминне, яке найчастіше використовується для гравіювання написів.

Також є ручне гравіювання, яке відрізняється високою ціною та великою кількістю витраченого часу. Однак таке зображення яскравіше і довговічніше.

Із замовником обов’язково підписується договір, де прописуються всі види послуг. При цьому обов’язково до кожного клієнта прикріплюється фахівець, який допоможе зробити правильний вибір, підкаже, як виконати ті чи роботи швидше та дешевше, а також проконсультує з усіх питань.

Залиште заявку онлайн і найближчим часом зв’яжеться з вами наш менеджер для уточнення всіх деталей.

Ритуал 24