Ритуальний магазин

Ритуальний магазин

Магазин ритуальних товарів

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Ритуальний магазин

Безкоштовно

консультуємо

Ритуальний магазин

Знижка 10%

через сайт

Ритуальний магазин

20 років

досвіду

Ритуальний магазин

Наші послуги

Ритуальний магазин

Організація похорону

Ритуальний магазин

Кремація

Ритуальний магазин

Катафальний транспорт

Ритуальний магазин

Поминальне кафе

Під час підготовки до похорону необхідні спеціальні ритуальні приладдя, без яких не обходиться жоден обряд поховання. Однак, серед великої різноманітності аксесуарів можна розгубитися. Багато родичів померлих шукають місця, де можна купити дешевше, оскільки похорон обходиться досить дорого.

У нашому магазині в Києві є все необхідне для організації як елітного, так і бюджетного похорону. У каталозі є товари різної колірної гами, дизайну, асортимент постійно оновлюється.

Список обов’язкових ритуальних товарів

Існує обов’язковий перелік ритуального приладдя, яке купується в магазині на будь-який похорон:

  • Вінки – традиційний елемент для поховання. У нас у продажу є як вінки зі штучних, так і живих квітів. У каталозі представлено багато моделей за різною ціною. Також ви можете зібрати вінок, кошик чи букет за індивідуальним дизайном з будь-якими кольорами.
  • Труна, яка є останньою обителлю померлого. У нашому асортименті представлені якісні труни стандартних та нестандартних розмірів, для поховання тіл дорослих, дітей, одинарні та здвоєні моделі. При цьому можна вибрати як недорогу труну з дерева, оббиту тканиною, так і елітні вироби з благородної деревини.
  • Хрест, який буде встановлений на могилу одразу після поховання. За традицією він захищає померлого від злих духів.
  • Похоронний комплект одягу, в якому буде поховано покійного. У нас ви можете купити жіночий та чоловічий одяг, взуття будь-якого стилю, кольору та розміру.
  • Надгробки з зображенням загиблого — це необов’язкова річ на похорон, але багато родичів встановлюють їх на річницю смерті. У нашому асортименті представлені пам’ятники зі штучних та натуральних матеріалів, стандартних та нестандартних зразків. Також багато хто замовляє пам’ятники за індивідуальними параметрами та бажаннями.
  • Ритуальні аксесуари високої якості, а саме свічки, жалобні стрічки, хрестики, рушники, похоронні набори, підставки під портрети, елементи декору, вази, урни для праху та інша похоронна атрибутика.

Більшість товарів представлені у нашому інтернет-магазині. Купити їх можна онлайн. Також ви можете особисто прийти до нас, подивитися товар наживо, і вибрати відповідне приладдя.

Вартість ритуальних товарів

У нашому магазині представлений величезний асортименти похоронної продукції за різною ціною, внаслідок чого ви можете підібрати ритуальні вироби залежно від свого бюджету.

Наші агенти враховують побажання кожного замовника. На вибір буде запропоновано саме ті варіанти, які відповідають запитам сім’ї померлого.

Окрім цього, наше похоронне бюро займається організацією похорону під ключ. Ми готові допомогти вам в оформленні документів, які необхідні для проведення поховання або кремації, підготовки тіла до поховання, надання ритуального транспорту, доставки всіх необхідних аксесуарів на цвинтарі.

У нас ви можете замовити послуги похоронного оркестру, організацію поминального обіду в кафе або у вигляді кейтерингу, роботи з благоустрою могил та догляду за ними. Також наші співробітники займаються питаннями ексгумації, перевезення вантажу 200, не лише територією України, а й з інших країн.

Зробити замовлення ви можете цілодобово, тому що ми працюємо без свят та вихідних 24 години на добу. Ми розуміємо, що похорон рідної людини — це велике горе для кожної сім’ї, тому готові надати будь-яку підтримку та допомогу. Наші співробітники не наживаються на родичах покійних, пропонуючи товари по прайсу. Звертайтеся до нас, ми зможемо підібрати похоронну атрибутику та ритуальні послуги за вигідними цінами.

Ритуал 24