Ритуальний агент

Ритуальний агент

Безкоштовний виклик ритуального агента

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Ритуальний агент

Безкоштовно

консультуємо

Ритуальний агент

Знижка 10%

через сайт

Ритуальний агент

20 років

досвіду

Ритуальний агент

Наші послуги

Ритуальний агент

Організація похорону

Ритуальний агент

Кремація

Ритуальний агент

Катафальний транспорт

Ритуальний агент

Поминальне кафе

Смерть родича чи близького друга завжди супроводжується неймовірним емоційним потрясінням, тому, коли приходить необхідність подбати про похорон, близькі просто не в змозі проконтролювати всі моменти та взяти на себе відповідальність за організацію подальших процедур. Далеко не кожен може швидко впоратися з емоціями та прийняти сумну реальність. Спеціально для того, щоб позбавити родичів покійника від зайвих турбот, похоронне бюро Ритуал 24 у Києві пропонує послуги ритуального агента, який допомагає провести службу та вирішити багато питань щодо організації необхідних обрядів церкви та поминок. Ритуальний агент знає про все у спеціалізованій сфері, тому йому можна довіряти.

Чим безпосередньо допомагає ритуальний агент?

Він:

  • виїжджає на місце смерті;
  • відповідає за оформлення всіх необхідних документів, включаючи лікарське свідоцтво про смерть, реєстрацію смерті, дозвіл на поховання або кремацію, оформлення місця для похорону тощо;
  • надає необхідну допомогу у виборі ритуальної атрибутики, включаючи труну та вінки;
  • оформляє бланк-наряд;
  • відповідає за організацію перевезення тіла в морг та на цвинтар;
  • консультує з усіх питань, що стосуються підготовки та проведення процесу прощання;
  • оформляє договір про надання послуг ритуального плану;
  • знижує емоційний тиск на і без того неймовірно засмучених родичів.

Переваги звернення до ритуального агента

Фахівець не ставить некоректних запитань або вкотре турбувати людей, але при цьому ухвалення всіх рішень супроводжуватиметься інформаційними та короткими консультаціями. Перш ніж проводити будь-які маніпуляції, консультант з’ясує у родичів покійника людини моменти, які є найважливішими для похорону з їхньої точки зору. Важливо, що співробітники компанії враховують релігійні погляди сім’ї.

Більше того, відповідальний спеціаліст відповідає за доставку одягу для померлого, очищення приміщення, де він помер, або де здійснювався ритуальний обряд похорону. Завдяки сучасним можливостям людина може вибрати або класичне поховання в землю, або кремацію та отримати порох померлого. Варто звернути увагу і на той момент, що у разі потреби ритуальний агент може домовитись про перепоховання трупа. Досвідчений співробітник київської агенції Ритуал 24 не лише надасть необхідну допомогу в організаційному плані, а також безкоштовно психологічно підтримає емоційно розчавлених родичів, яким, напевно, необхідна підтримка у такий важкий момент. Сама компанія працює цілодобово і клієнти можуть звертатися за необхідністю надання помічника в будь-який час.

Ритуал 24