Перевезення тіла померлого в інше місто

Перевезення тіла померлого в інше місто

Ритуальні перевезення по території України

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Перевезення тіла померлого в інше місто

Безкоштовно

консультуємо

Перевезення тіла померлого в інше місто

Знижка 10%

через сайт

Перевезення тіла померлого в інше місто

20 років

досвіду

Перевезення тіла померлого в інше місто

Наші послуги

Перевезення тіла померлого в інше місто

Організація похорону

Перевезення тіла померлого в інше місто

Кремація

Перевезення тіла померлого в інше місто

Катафальний транспорт

Перевезення тіла померлого в інше місто

Поминальне кафе

Смерть близької людини – потрясіння для всієї родини. Багато хто не може взяти себе в руки, щоб почати організовувати похорон, особливо якщо рідна людина помер в іншому місті. Перевезти тіло померлого в інше місто України – непросте завдання. Саме тому для організації перевезення покійного краще звертатися в спеціалізовану ритуальну компанію, яка має необхідну ліцензію та дозвіл на здійснення перевезень по території країни.

Фахівці нашого ритуального бюро не тільки організовують транспортування тіла померлого в інше місто України, а й в іншу країну незалежно від місцезнаходження покійного з повним супроводом на кожному етапі перевезення. 

Види ритуальних перевезень в інше місто України

Вибір способу ритуальної перевезення залежить від побажань клієнта. Деяким важливо, щоб тіло доставили додому якомога швидше, інші дивляться на ціну, щоб вона не була занадто високою. Є також сім’ї, які просять, щоб труну з тілом ніде не вивантажуються і його доставили відразу на цвинтар до процедури прощання. Завдяки гарному технічному оснащенню, ми пропонуємо перевезення тіл померлих наступними видами транспорту.

Літаком

Є найдорожчим, престижним, і, в той же час, найшвидшим способом транспортування покійного в інше місто України або країну. Для такого виду транспортування, необхідно буде укласти великого пакета документів, суворе дотримання інструкцій і правил. Також під час перевезення авіатранспортом необхідно додатково замовляти автомобілі, які довезуть тіло до літака і зустрінуть в аеропорту після прильоту. Важливо супровід труни в літаку.

Залізничним транспортом

Здійснюється поїздом в вантажному або багажному вагоні. Це найдешевший і простий метод перевезення тіла померлого в інше місто України, але при цьому найповільніше. Також вимагає багато документів, наявність супроводжуючого і додаткового автотранспорту для доставки на вокзал і з вокзалу.

Спеціалізованим автомобілем

Це найдешевший за вартістю і доступний варіант перевезення тіло покійного. При цьому робота автотранспорту не залежить від аеропорту і вокзалу, автомобілі можуть проїхати в будь-який населений пункт України, в найвіддаленіше село. Для перевезення автомобілем не потрібні супроводжуючі, тіло поміщають в спеціальний відсік катафалка, де підтримується оптимальна температура, що особливо важливо в теплу пору року. Це виключає природні процеси розкладання і гниття тіла.

Переваги автомобільних перевезень:

  • Немає необхідності проходити вантажні термінали;
  • Вільний розклад;
  • Найменша ціна на послуги перевезення на відміну від інших методів транспортування;
  • Можливість організованого виїзду родичів на кладовищі;
  • Збереження тіла покійного в дорозі завдяки надійній фіксації труни на борту машини;
  • Наявність в салоні спеціальної системи охолодження салону;
  • Невелика кількість документів, які потрібні для перевезення тіла.

Наші агенти в великим досвідом роботи займаються організацією міжміських і міжнародних перевезень тіл померлих. Для цього підбирається підходящий транспортний засіб, здатний доставити покійного в будь-яке місто України.

Переваги нашого ритуального агентства

Ми оперативно подаємо транспортний засіб в будь-який час дня і ночі. Є можливість створення заявки на перевезення тіла померлого навіть пізно вночі. Також нашими особливостями є:

  • Досить великий автопарк, що включає розкішні катафалки і мікроавтобуси, за допомогою яких можна швидко і безпечно перевезти вантаж 200.
  • Своєчасність проведення ритуальних перевезень по всій території України.
  • Прийнятна вартість транспортних перевезень, яка залежить від дальності поїздки та побажань клієнта.

При перевезенні тіла померлого на далекі відстані надається 2 водія, щоб транспортування не переривалася, а тіло загиблого було доставлено в цілісності й схоронності. Ми завжди виконуємо строки виконання замовлення, а також задовольняємо прохання всіх наших клієнтів.

Як замовити перевезення померлого в інше місто?

Наше ритуальне агентство надає послуги з перевезення тіл померлих в Києві, області і по всій території України з можливістю надання додаткових послуг, які потрібні в процесі кремації або поховання. Наші досвідчені агенти візьмуть на себе всі клопоти з організації похорону, починаючи з підбору автотранспорту для перевезення тіла в морг, закінчуючи розвезенням гостей з поминального обіду.

Для замовлення катафалка необхідно зв’язатися з нами за телефоном, вказаним на сайті, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, проведуть безкоштовну консультацію по всіх послугах ритуального агентства і вартості послуг, що надаються.

Підсумкова ціна на послуги перевезення тіла залежить від тривалості поїздки, виду обраного автотранспорту, використання додаткового оснащення при транспортуванні покійного, а також необхідності додаткових ритуальних послуг в процесі організації похорону. Звертаючись до нас, ви отримуєте високий сервіс за прийнятною вартістю. З нами ви можете бути впевнені, що процес поховання пройде в строгому поєднанні з усіма правилами і традиціями.

Ритуал 24