Бюджетні похорони

Бюджетні похорони

Організація похорону недорого

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Бюджетні похорони

Безкоштовно

консультуємо

Бюджетні похорони

Знижка 10%

через сайт

Бюджетні похорони

20 років

досвіду

Бюджетні похорони

Наші послуги

Бюджетні похорони

Організація похорону

Бюджетні похорони

Кремація

Бюджетні похорони

Катафальний транспорт

Бюджетні похорони

Поминальне кафе

Смерть близької людини найчастіше настає несподівано. Щоб поховати родича, потрібні певні фінансові витрати. Вартість організації церемонії прощання в Києві може бути різною, проте найчастіше ціна досить суттєва для сімей з невеликими доходами.

Тому наше ритуальне бюро пропонує бюджетні похорони, на організацію яких не знадобиться великих сум, але при цьому все буде проведено за необхідними звичаями та традиціями сім’ї померлого.

Що таке похорон економ-класу

Це вид похорону, який включає низку обов’язкових маніпуляцій, що проходять без розкоші та вишуканості. Незважаючи на скромність, похоронний процес проходить із дотриманням усіх традицій. При цьому вартість усіх послуг є прийнятною для більшості жителів Києва.

Це традиційний похорон, для якого використовуються недорогі аксесуари та атрибути для поховання. Багато хто думає, що через невисоку вартість, ритуальні агенти ставляться до організації менш відповідально. Наші співробітники забезпечують правильний, професійний та якісний підхід до організації прощальної церемонії з покійним. Наше агентство цінує свою репутацію, тому навіть бюджетний похорон проходить на гідному рівні.

Що включають бюджетні похорони

  • Дерев’яна труна, оббита тканиною. Внутрішнє оздоблення труни: постіль, подушка, покривало біле або з ритуальною символікою – стандартне, виконане також з недорогої тканини, найчастіше шовкової.
  • Вінки зі штучних або живих квітів та дерев’яний хрест із табличкою.
  • Оренда ритуального транспорту, в якому перевозиться тіло та гості, які бажають попрощатися з померлим на цвинтарі. Завдяки наявності власного автопарку ви можете замовити недорогий, але комфортний транспорт для похоронної церемонії.

Можливі додаткові витрати на похорон

Якщо замість традиційного поховання вибирається кремація, вона оплачується окремо. Сюди ж належить оренда зали під час відспівування, організація траурної церемонії прощання. Також знадобляться витрати на урну, її паяння та нанесення гравіювання.

При оформленні нового місця на цвинтарі потрібно буде сплатити виготовлення паспорта поховання, реєстраційного знака, організацію ритуалу прощання, транспортування труни з тілом до місця поховання. Якщо родичі не можуть донести труну до могили, послуги бригади вантажників оплачуються окремо.

Також додаткові витрати можуть знадобитися в морзі: усунення посмертних дефектів на особі, бальзамування, макіяж, перукарські послуги.

Якщо покійний ховається за мусульманськими обрядами або проводиться відспівування православних, враховується також їхня вартість. При організації спорідненого поховання також необхідно оплатити демонтаж надгробних конструкцій.

Ми розуміємо весь біль втрати та фінансову скруту, тому знаходимо індивідуальний підхід до кожного замовника. При цьому ми гарантуємо дотримання всіх тонкощів прощальної та похоронної церемонії.

Решта ритуальних послуг, які можуть знадобитися в процесі організації похорону, підбираються та оплачуються окремо. Звичайно, можна заощадити на похоронному агенті, однак у цьому випадку багато часу піде на організаційні моменти, з якими більшість людей ніколи не стикалися. Саме тому послуги агентів мають велику популярність. Професійні співробітники одразу приїдуть одразу після виклику та нададуть список найбільш бюджетних послуг.

Ритуал 24