Ритуальні вінки

Ритуальні вінки

Траурні вінки на похорони

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Ритуальні вінки

Безкоштовно

консультуємо

Ритуальні вінки

Знижка 10%

через сайт

Ритуальні вінки

20 років

досвіду

Ритуальні вінки

Наші послуги

Ритуальні вінки

Організація похорону

Ритуальні вінки

Кремація

Ритуальні вінки

Катафальний транспорт

Ритуальні вінки

Поминальне кафе

Необхідність вибору та купівлі вінка у Києві для поховання пробуджує в людині ще більше сумних думок, але процедуру похорону важко уявити без згаданого аксесуара. У цьому випадку квіти нерідко сприймаються як данина поваги від живих людей, що залишилися у світі, і останнього підношення покійному. Родичі та друзі висловлюють за допомогою квітів свої почуття та демонструють емоційну прихильність. У давнину під час поховання люди нерідко використовували квіти деревію і волошки, надаючи рослинам сакральне значення. Сьогодні ж різноманітність варіантів набагато більша, тому перед покупкою ритуальних вінків необхідно ознайомитися з усіма особливостями.

Популярні варіанти

Вінки зі штучних квітів

Вони відомі своєю довговічністю та естетичністю, яка анітрохи не поступається живим кольорам. Для виготовлення подібних вінків використовують полімерні матеріали, які зберігають свій зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

Вінки з живих квітів

Подібне рішення вважається найпоширенішим, але таким, що потребує особливого догляду. Нерідко вінки обробляються спеціальними речовинами для захисту від в’янення. У подібних композиціях часто використовують гладіолуси, хризантеми, троянди, лілії та гвоздики. Хвоя чудово підходить для доповнення букета зеленню.

На що звернути увагу при виборі жалобних вінків?

На форму

Незважаючи на те, що найпопулярнішими вважаються коло та овал, у сучасному світі актуальності набувають і ті об’єкти, які мають форму п’ятикутної зірки, серця та військового ордену. Рідше зустрічаються горизонтальні моделі, що виготовляються з живих або штучних кольорів і розташовані на могилі або на труні.

На колір вінка

  • Червоний вибирається для позначення щирого кохання родичів, а також вважається універсальним рішенням;
  • Фіолетовий підходить для шанувальників містики, оскільки саме цей колір асоціюється з емоційністю та високою чутливістю;
  • Помаранчевий означає життєрадісність померлого, дозволяючи всім присутнім ще раз згадати про оптимістичний характер людини. Важливо віддати перевагу спокійному відтінку помаранчевого, оскільки занадто кислотний колір дуже дивно виглядатиме на такому жалобному заході;
  • Синій колір є актуальним для похорону дорослого чоловіка, у якого залишилася сім’я. У багатьох культурах саме синій є позначенням духовного початку та вічності;
  • Жовтий відтінок говорить про неприйняття факту смерті. Родичі впевнені у тому, що людина продовжує жити у потойбічному світі;
  • Блакитний символізує невинність та молодість, тому нерідко підходить для похорону молодих хлопців;
  • Білий колір використовується під час жалобних процесій для людей, які мали високі моральні принципи. Оскільки колір символізує як емоційну, і фізичну чистоту, вінок білого плану актуальний молодих дівчат.

На композицію

Йдеться про правильний підбір рослин, оскільки троянди, фіалки та лілії символізують моральність померлого, а кипарис сприймається як рослина-супровідник в інший світ. Верба нерідко асоціюється з воскресінням, тоді як хвойні рослини дозволяють передати посил, що стосується вічного кохання.

На власні відчуття

Оскільки тільки близькі люди та друзі добре обізнані про переваги та особливості характеру покійного, саме вони мають вибирати вінок, відштовхуючись від залишеної духовної спадщини. Рекомендується віддавати перевагу саме тому варіанті, який зможе відобразити їхнє відчуття втрати і неймовірну скорботу. Якщо ж людина прийшла на похорон просто знайомого, класичний вінок виявиться ідеальним варіантом.

На особливість конструкції

Усі вінки, які встановлюються на могилі, повинні мати міцну конструкцію, яка не буде пошкоджена дощем або вітром. Матеріали, що використовуються, повинні витримувати значні навантаження, а також негативний вплив вологи і прямих сонячних променів.

Різноманітність ритуальних вінків справді велика, тому, щоб зробити правильний вибір, рекомендується звернутися до фахівців похоронного бюро Ритуал 24. Агенти зможуть надати великий асортимент моделей, порадять відповідний варіант для того чи іншого випадку, а також візьмуть на себе інші обов’язки щодо організації похорону.

Послуги надаються цілодобово, тому звернутися до менеджерів можна в будь-який час. Серед співробітників салону працюють професійні флористи, які допоможуть зібрати як вінок із живих квітів, так і ритуальний кошик для покійного зі штучних. Клієнту також пропонується велика кількість додаткових атрибутів у вигляді стрічки та відповідного дизайнерського оформлення. Напис можна вибрати будь-який, тому слід одразу повідомити менеджера про своє побажання.

Ритуал 24