Табличка на могилу

Табличка на могилу

Таблички на хрест, пам’ятник

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Табличка на могилу

Безкоштовно

консультуємо

Табличка на могилу

Знижка 10%

через сайт

Табличка на могилу

20 років

досвіду

Табличка на могилу

Наші послуги

Табличка на могилу

Організація похорону

Табличка на могилу

Кремація

Табличка на могилу

Катафальний транспорт

Табличка на могилу

Поминальне кафе

Могильні таблички є обов’язковим елементом організації поховання померлої людини. Завдяки ним зберігається пам’ять про загиблого родича. На них наносять інформацію про загиблих, дату смерті або використовують під портрет.

Могильні таблички випускаються різних типів та дизайнів. Вони використовуються для повної заміни надгробка або роблять його частиною. Наше похоронне агентство займається створенням табличок на могилу з різних матеріалів та форм із нанесенням художнього гравіювання. Ви можете вибрати продукцію за своїм бажанням та бюджетом.

Таблички з нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь є одним з найбільш довговічних матеріалів, який часто використовується для виробництва табличок на цвинтарі. Служать щонайменше сотню років без зовнішніх змін. Найпопулярнішими є таблички, що мають товщину 1 мм. Їх неможливо зігнути, зламати, деформувати. Якщо є бажання, можна замовити табличку більшої товщини.

Ми пропонуємо таблички сріблястого та золотистого забарвлення (матові та глянцеві). Крім цього, можливий вибір табличок, що мають шліфування.

Латунні таблички

При виготовленні таких табличок використовується 2 методи: звичайна із заливкою емаллю, а також із гравіюванням лазера. Поверхня буває матовою чи глянцевою. Написи можуть наноситись кількома способами:

  1. З допомогою хімічного травлення. В отримані заглиблення заливають емаль (фарбу).
  2. Наскрізний лазерної чи гідроабразивно різкою.
  3. За допомогою лазерного гравіювання. Таблички такого типу виглядають добре, але через 3-5 років стають бляклими. Щоб оновити вигляд робиться полірування.

Однак латунь – це кольоровий метал, тому латунні таблички часто крадуть з могил. Щоб цього не сталося, ми пропонуємо таблички з декоративної латуні з лазерним гравіюванням. Це якісні вироби, які служать понад 30 років. Вони легкі, легко кріпляться на супер-клеї або навіть двосторонній скотч.

Алюмінієві таблички

Алюміній – досить довговічний матеріал. Таблички на могилу з нього робляться декількома способами: за допомогою фрезерування або хімічного травлення із заливкою емалі, що забезпечує яскравість напису. Фрезерування не має такої гарної контрастності, але термін служби набагато більший (до 100 років).

Пластикові таблички

Їх замовляють як тимчасові конструкції, тому що служать вони не більше 3 років у складних кліматичних умовах. Під прямим сонячним промінням вони вигорають. Коштують вони недорого, на них наносять фотографії. У нас можна замовити пластикові таблички на могилу різних кольорів, форм, завтовшки від 1,5 до 3 мм.

Скляні таблички

Для їх виробництва використовується загартоване скло, на яке за допомогою піскоструминної обробки та лазерних променів наноситься фотографія, візерунок та текст. Такі вироби вважаються ексклюзивними. Часто встановлюються в елітних меморіальних комплексах або пам’ятниках, які виготовляються за індивідуальним замовленням.

Керамічні таблички

Як правило, на таких табличках розміщуються фотографії померлих у повний зріст. За міцністю та довговічністю фотокераміка значно поступається металу та каменю. Більше того, вона сильно схильна до впливу зовнішніх факторів.

Гранітні таблички

Це солідні вироби, які протягом тривалого часу залишаються у первозданному вигляді. Вони стійкі до атмосферних явищ і вимагають особливого догляду. На таких табличках вибиваються написи, портрети, епітафії, хрести та інші зображення. Це ідеальні конструкції, які дозволять надовго зберегти пам’ять про померлу людину.

Переваги могильних табличок

У нас ви можете замовити ритуальні таблички з різних форм (у вигляді овалу, кола, квадрата тощо), матеріалів. Вони вигідно відрізняються від звичайних написів такими факторами:

  • Ціною. Пластикові, керамічні, металеві вироби обійдуться дешевше ніж робота художників-граверів.
  • Можливість виправити помилки. Якщо зображення передано неправильно, його можна виправити або зробити нову табличку, тоді як художні помилки граверів виправляються складніше.
  • Можливість заміни. Таблички та фотографії легко замінити на нові. Такі роботи коштують недорого. А написи та зображення у камені замінити можна далеко не завжди.
  • Швидкість виготовлення. Гравіювання на камені робиться довго, якщо зображення наноситься вручну. Таблички виготовляються за кілька днів .
  • Виразним зображенням. Всі написи та зображення на табличках виглядають чітко та яскраво за будь-яких погодних умов. Зображення, висічені у камені, темніють під час дощу.

Наша компанія займається продажем табличок на могилу не лише у Києві. Ми гарантуємо якість та довговічність усієї продукції. На всі вироби надається гарантія. Також ми надаємо послуги з монтажу табличок на місці поховання та післягарантійного обслуговування.

Ритуал 24