Перевезення тіла в морг

Перевезення тіла в морг

Перевезення в морг

Що робити, якщо померла близька людина?

1Визвати швидку допомогу

2Підготувати документи (свої та помершого)

3Звернутися до ритуального агенства “Ритуал 24”

Чому саме ми?

24/7

цілодобово

Перевезення тіла в морг

Безкоштовно

консультуємо

Перевезення тіла в морг

Знижка 10%

через сайт

Перевезення тіла в морг

20 років

досвіду

Перевезення тіла в морг

Наші послуги

Перевезення тіла в морг

Організація похорону

Перевезення тіла в морг

Кремація

Перевезення тіла в морг

Катафальний транспорт

Перевезення тіла в морг

Поминальне кафе

Перевезення померлого в морг

Неважливо, які обставини стали причиною смерті, тіло померлої людини завжди спочатку везуть в морг або як його по-іншому називають патологоанатомічне відділення. Замовити транспортування покійного в морг можна в нашій ритуальної компанії.

Ми пропонуємо професійний індивідуальний підхід з підбором спеціального транспорту для доставки тіла в морг, церкву, місце відспівування і поховання померлого. Також у нас можна замовити послугу організацію похорону “під ключ”, що значно заощадить ваші нерви і час.

Транспортування тіла в морг Києва

Перевезення померлої людини в морг, а після в місце проведення прощальної церемонії, є важливим етапом в організаційному процесі. Співробітники нашого бюро працюють за заявкою, після якої виїжджають на місце смерті, щоб відвезти покійного в морг. У перелік послуг, що надаються входить:

  • Робота носіїв, які здійснюють перенесення тіла померлих на носилках або труну з тілом в катафалк або з нього. Вони супроводжують похоронний процес, доносять труну до могили або в зал крематорію.
  • Зберігання в холодильній камері, причому стільки часу, скільки буде потрібно не тільки замовнику, а й правоохоронним органам, які уточнюють причину смерті.
  • Виклик священика, який підбирається в залежності від віросповідання померлого. Можливо відспівування як вдома, так і проведення служби в місці прощання або в залі крематорію.
  • Замовлення ритуального транспорту (в залежності від побажань клієнта), який перевозить тіло в морг або на цвинтарі. Це може бути елітний катафалк або транспортні економ-класу. Всі наші автомобілі оснащені спеціальними обладнанням, а також системою кліматичного контролю і відсіком, в якому доставляють труну покійного.

Також фахівці нашого агентства можуть оформити всі необхідні документи, підготувати тіло покійного до поховання. Так ми позбавляємо наших клієнтів від зайвого стресу і душевних переживань.

Вартість перевезення тіла людини в морг Києва – доступна, включає автопослуги катафалка і носіїв. Додатково ми надаємо інші ритуальні послуги за вигідною ціною, які полегшать вам організацію похорону. Ми можемо приїхати до покійного в будь-який час доби, вдень і вночі, так як працюємо цілодобово, без вихідних і свят.

Перед замовленням транспортування покійного людини з дому або будь-якого іншого місця, необхідно викликати швидку допомогу, щоб її співробітники змогли зафіксувати смерть людини і видати родичам відповідну медичну довідку. Це необхідна умова для замовлення наших послуг.

Ритуал 24